Az önce birşeye sinirlendim ve arkadaşım birşey söyleyediğinde "kapa çeneni" diye bağırdım. O da "peki" dedi. :( Ve gitti.
Ya özellikle kızdıktan, bağırdıktan sonra şöyle diyorlar ya, içime oturuyor. Karşılık verse böyle pişman olmam 😢 Ya da ben mi fazla abartıyorum sizce?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok doğru bir davranış. Kimileri var ki öyle değilsin. Kırıldığını dahi düşünmezler sinirliydim falan deyip karşı taraftan adım beklerler. Yüzsüz değilsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• oglum kzılar neden en kolay seylere e bulasıyorsunuz kı sınırlenmek kolaydır bu senın kotu oldugunu gosterır cunku ınsan neden sınırlenırkı sınırlenmek bıle kotudur

0|0
    0|0
  • Abartma la sende o zaman. Karsndakinin de bir duygusu var oda insan. Ben olsam hasktr lan der gider uzaklasrdm. yani bir seslenemiceksek ne arkadaslgmz kaldı. Ama öteki yandan yakn arkadassanz zaten hic tınlamaz bunu :D. Ben olsam yakn arkadasm bana bagrsa yapstrrm tokadı hsktr lan derim :D. Sonra yanaklarnı mıncrırm ssus lan it baa bagrma kırarm agznı derim ahahaja :D

0|0
    0|0
  • Ara ve özür dile başka seye sinirlenip sana patladığın icin de ben seni çok seviyorum içim bir garip oldu zatın de

0|0
    0|0
  • Abartmışsın, o senin gibi olmadığı için oda sana karşılık vermemiş atışmamış. Peki demesi çok olgun bir davranış, ve bunu bende yapıyorum birisi bana ciddi anlamda öyle bişey söylerse peki derim ve yüzüne bakmam

0|0
    0|0
  • Banada olur öyle 2 güne barışırsınız merak etme

0|0
    0|0
  • abartıyosun.. tabiki insan arkadaşına böyle yapmaz..

0|0
    0|0
  • birşey yok sakin olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Taş kalpli.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının başına patlamışsın, özür dilemek senin kararın.

0|0
    0|0
  • abartmıssın :D

0|0
    0|0
  • sevgilisi var mı arkadasının talibim ona : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sinirlisin diye insanlar sana ayak uydurmak zorunda değil. Sinirliyken kapat kendini bir yere kimse gelmesin üstüne

0|1
    0|0
  • Peki... en sevdigim.. sustum demek..

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık mi dostlukmu bilmiyorum ancak doğruyapmamissin. bu bir. ikincisi eeğer gerçekten çokssinirli bir anindaysa kendine hakim olmalısın. bu durum. senin debbaşına gelebilir. gelirsede üzülme aaynisini yapmistin. kendine de yapılması hoş olmaz. ozur dilemelisin.

0|0
    0|0
  • Özür dile bağırmana peki diyen özrünü kesin kabul eder

0|0
    0|0
  • Özür dilemelisin. Anlayışla karşılar. Karşılamalı.

0|0
    0|0
  • Gönlünü al bence ya bende öyle oluyorum :(

0|0
    0|0
  • Gonlunu almalisin bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...