Mail dostluğu olurmu?

Sanırım 15-16 yaşlarındaydım Eskişehirden sosyal medya üzerinde tanıştığım bir mektup arkadaşım vardı. ben istanbuldaym. ayda bir yazardık birbirimize fotograflarımızı gönderiridik ne güzeldi. şimdi mektup bitti mail oldu :) ben isterim tanımadıgım biriyle mailleşmeyi ya siz? :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mektup neden bitsin? Hâlen var. Elektronik posta yazmaktansa efendi gibi mektup yazmak daha güzel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Guzel oluyor

1|0
    0|0
  • mailden dostluk mu olurmuş

0|0
    0|0
    • amaç hiç tanımadıgın biriyle sıkıntılarını anlatabilmek belkide ilerde de iyi dostluklar çıkar diye düşünüyorum

• sen bile söylüyorsun hiç tanımadığın ne kadar konuşsanda aslında onu tanımıyorsun, tanımadığın bir kişiyle pek iyi dostluklar kurulacağını sanmıyorum

• sosyal konulardan konuşmak. Sevgiden bahardan siyasetten sinemadan yani bir nevi karşılıklı fikir alışverişi diyede düşünülebilir. Herşey saygı çercevesi içinde oldukça

• Hep eskilerde kaldı

0|0
    0|0
  • Olur pul masrafından kurtuluruz

0|0
    0|0
  • Olur tabi neden olmasın ki?

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Penfriend bir nevi neden olmasin

1|0
    0|0
  • Vardı, olacaktı ama sayfalarca yazılan, onlarca sayfa bir mektubu ağzım açık okuduktan sonra ona mektup arkadaşı olmak için epey yetersiz bakiye gibi hissettim lügatımı. Yazamadım da zaten bir şey.

0|0
    0|0
  • Artık kimse kimseye güven veremiyor malesef.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...