Arkadaşımla kustüm ne yapmaliyim?

Bugün o bizim arkadaşımız olan diğer arkadaşla konusuyodu başına çok kötü bişey gelmiş ona anlatıyordu normalde banada anlatır ama beni sonradan çağırıp dışarı çıkardılar vebana ve diğer kıza başından geçen kötü olayı anlattı ama kimseye söyleme dedi ama bilgisi olan kisilere bişey demedi yani onlardan bilgi alabiliriz ve zaten sınıftan bir arkadaşımıza sordum onlara söyledim oda zaten biseyler öğrendiği için ona söylememe bişey demedi sonra din öğretmenine de sorayım dedim oda tamam dedi sonra sordum ve söyledim sonra eve gittim kimse evde yoktu anlamı arayıp ne zaman geleceğini ve çok korktugumu söyledim oda ne oldu diyip durdu bende o bilgi sahibi bana biseyler anlatıp tavsiye verir bende onu o arkadaşıma söyleyip rahatlatmak istedim ve hiç bir şekilde ayrintisiz bu tür olaylar olabiliyo ne yapmamız lazım tarzinda şeyler dedim ondan sonra bana birde arkadaşım teneffuste, ben korkudan ağladım secmelideki herkes merak etti bende söyledim çok şaşırdılar gibisinden bişey dedi ve neyse sonra onun kursu vardı beni aradı serviste bende ona söyledim ve bana herkese yaydin deyip ve biseyler deyip kapadı bende dedim ama kapadı sonra whatsapp tan saçma sapan laflar yazdı bende karşı çıktım hayır ben ona yaymadim hiçbir ayrıntısı olmadan ne yapacağımızı bulmak için söyledim gibisinden tekrar dedim ve hala inanmayip sana guvenmekle hata ettim gibi şeyler söyledi ve kavga ettik ne yapmaliyim nasıl barisiriz lütfen söyleyin

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...