Allah aşkına biri bana şu hareketin anlamı söylesin :D?

arkadaşlar sizce bir insan birisini azarladığında ve bir kişiye kızdığında neden iki parmak yapıp o parmakları kişinin alnına bastırır? neden o hareketi yapar? veya neden parmağıyla bir kişinin başını iter? neden işaret parmağıyla bir kişinin yanağından iter? neden bu tür fiziksel müdahale uygular? neden sağ elinin iki parmağını bir kişinin alnına bastırır veya koyar? ve bunu yaparken neden gözlerinin içine sertçe bakar :D :D :D?
not : bu soruyu çok düşündüm arkadaşlar

Güncellemeler:
can sıkıntısından sordum. vurmayın :D
guncel

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• bence aslında dövmek istiyor ama yapmaması gerektiğini düşünüp parmağıyla itekliyor ki bu duygusunu bastırabilsin.. bırak yapsın yoksa dayak yersin yani:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ilk defa duydum saçmalık kanks

1|1
    0|0
  • ne güzel amaçsız amaçsız yaşıyodum soktun şimdi benim de aklıma bunu :D afferin, artık bende merak ediyorum

1|0
    0|0
  • 30 yaşındayım ilk defa duydum böyle bir hareketin varlığını...

1|0
    0|0
  • O genel de sınırın sonun dasın demek yavas dokundum devam edersen yumruk yersin anlamına gelir bakışlardan anlataın Zaten 👍😁

1|0
    0|0
  • filmde görmüştür havalı olduğunu sanmıştır :)

1|0
    0|0
  • hangi birine cevap verceğimi bilemedim şimdi, kayıp şehir :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir film vardı ordan yanii

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Canım sana mesaj gonderemiyorum

1|0
    0|0
  • Ezik hissterime amacıyla..

1|0
    0|0
  • Sinirdendir

1|0
    0|0
  • Seni vururum diyor. İli parmak = silah

1|0
    0|0
  • çünkü şiddete meyilli kavga anında tensel temas yapan kişi tahrik eder şiddete davet çıkarır sevgilin mi bu senin

0|0
    0|0
    • lise sona gidiyorum. müdür yardımcım yapmıştı. azarlamıştı bide bu hareketi yaparken. garibime gitti. çoğu kişiye böyle yapıyor :D

• o başka konu adam göz dağı veriyordur

• Bana yapan olmadı jkhhhdgdh

1|0
    0|0
  • Bunu o kalın kafana sok der gibi parmaklarıyla kafana sokmaya çalışıyor 😂

1|0
    0|0
  • asdf :D :D Valla bana kimse yapamaz. Ağzının ortasına bir de ben koyarım

0|0
    0|0
  • Offf tamam anladım anladım. Seni böyle bozuk plak yapan ne kuzum , okurken nefesim daraldı resmen.

1|0
    0|0
Yükleniyor...