Birbirimize dua edelim?

Arkadaşlar birbirimize dua edelim siz bana ben size kendimi o kadar çaresiz hissediyorumki dua edin dileklerim hayırlısıyla olsun dua edene bende dua edicem. Müslümanın müslümana dua geçer :(

Güncellemeler:
Kardeşlerim ben çok günahkarım ve günahımdan tövbe edip edip dönüyorum. O kadar çaresizimki namazlarımı bile aksatmaya başladım kabul olmaz korkusuyla. Bir an önce mesleğimi elime alıp sevdiğim kişiyle evlenmek ve mutlu olmak istiyorum. Günah işledikçe kendimi öylesine kör kuyulara attımki. Rabbim olmadan ben bir hiçim yaşayamıyorum resmen :(

1|2
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum... Allah senin dileklerini kabul etsin inşaallah, günahlarını bağışlasın.. yüce rabbimden dileğimdir... lütfen sen de bneim için dua et.. irina ma kavuşup, onunla evlenip, onu müslüman yapmam için benim için dua et lütfen bir dakikanı ayırıp.. ben senin için ettim duamı.. inşaallah kabul eder rabbim..

0|0
    0|0
    • Ederim tabi inşallah duaların hayırlısıyla kabul olur kardeşim :)

• irina ma kavuştuğum gün.. senin için özel olarak tekrar dua edeceğim. söz veriyorum.

• Allah razı olsun :)

En İyi Kız Görüşü

• herkese dua edıyorum Allah kabul ederse

0|0
    0|0
    • ederım canım senın ıcın

• Allah seninde gönlüne göre versin ve senden razı olsun güzel yürekli kardeşim :)

• Allahümme Amin sagol canım benım ^^

Erkekler Ne Diyor 12

• Müslüman müslüman'a dua etki oda sana dua etsin. Birbirimize beddua etmek yerine dua etmek en hayırlısıdır

0|0
    0|0
  • Şimdi senin için Kuran okuycam :)

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun :(

• Allah'ta senin dualarını kabul eylesin kardeşim ;)

• amin cümlemizin inşallah :)

• dileklerin kabul olsun demeyeceğim. hayırlı dileklerin kabul olsun inşallah. insan bu nefsiylede ister imanıylada. hepsi istek hepsi dilektir.

0|0
    0|0
  • nihohoho

0|0
    0|0
  • nasıl bir dua edeyim güzel kardeşim sana

0|0
    0|0
    • Rabbim beni affetsin ve günahlarıma döndürmesin kalbimden geçenleri hayırlısıyla versin istiyorum :(

• Allah senden razı olsun kardeşim. Rabbim sanada tüm isteklerini hayırlısıyla versin inşallah.

• amin güzel kardeşim

• isa seninle olsun

0|0
    0|0
    • Derken?

• Kimin düşüncesi ne aslı ne sen bilemezsin Rabbim bilir ahkam kesmekte sana düşmez. Ben tövbemde samimi olmazsam tövbem kabul olmazsa bunun cezasınıda çekecek olan yine benim. Sen müslüman kardeşine dua edeceğine umudunu kırmaya çalışıyorsun hoş değil. İstediğin kadarda çabalıya bilirsin ben Rabbimden ümit kesmem. Elhamdülillah.

• neden umudunu kırayım tabi tövbeni et etme demiyorum ki sana ama yaşamına da dikkat et

• Allah senin için hayırlısını versin

0|0
    0|0
    • Amin kardeşim cümlemiz için

• keşke gerçek olsa

0|0
    0|0
    • Allah hidayet versin. Zaten gerçek böyle düşünmene sebep ne kardeşim anlatır mısın?

• Çok uzun şu an izleyemem izlersem sana yazıcam sende izleyince bana yaz olur mu?

• gizliden çıktım takip et

• Allah affetsin,

0|0
    0|0
  • abdest namaz olmadan dua kabul olmaz ;)

0|0
    0|0
    • Olup olmadığını ne biliyosun?

• yo tartismiyoruz. hak yok ortada varsada helali hos olsun. sendee helal et varsada.

• Varsa helal olsun kardeşim.

• Ne günah işledin kıs bu kadar

0|0
    0|0
  • Duayı kabul edecek bir adam olsaydı ederdim.

0|0
    0|0
    • Allah sana hidayet nasip eylesin

• Öncellikle haddini bil Rabbime hitap ederken üslubunu takın nasıl dersin böyle anlamıyorum sana bunca niğmeti verene hatta sana burda yazmayı bile nasip eden o yazık sana bunca anlatıklarımdan bunu çıkardıysan daha ne diyim sana ben.

• rab değil Tanrı

Kızlar Ne Diyor 7

• Edelim tabi

0|0
    0|0
  • Ettim

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun kardeşim bende sana edicem :)

• Etsek ne olacak ya duayla hic bir şey düzelmez

0|0
    0|0
    • Yer gök dua üstüne kuruludur. Neden böyle düşünüyorsun?

• Allahim insallah hayirlisi ile sana gonlundekileri nasip etsin. Amin

0|0
    0|0
    • Amin cümlemizin güzel yürekli kardeşim

• dur edıyım ben sana Allah razı olsun hepımızden;)

0|0
    0|0
    • Amin cümlemizden razı olsun güzel yürekli kardeşim :)

• Butun dualarin kabul olur insallah.

0|0
    0|0
    • inşallah cümlemizinki hayırlısıyla kabul olur kardeşim :)

• Rabbim gönlündeki ni hayırlı kilsin
    Sende vefat eden erkek arkadaşım için efetmisn Allah affetsin intihar etti benim yüzünden
    Sana etmeye devam eficem

0|0
    0|0
    • Rabbim affetsin onu ve seni inşallah. Allah rahmet eylesin. Rabbim cennetinde en güzel yerleri versin. Ederim tabi etmez miyim :(

• Ecmain

Yükleniyor...