Yakışıklıyım diye arkadaşlarım beni kıskanıyor?

Biraz kendimden bahsediyim yaşım 18 lise3 okuyorum ( 18e gireli birkaç ay oldu bu yüzden lise3üm ) herneyse tipim gayet yerinde ve bunu çevremdeki erkekler çok kıskanıyor. şuana kadar lisede işte 3-4 kadar teklif aldım ama kabul etmedim istemedim kısacası kızlar güzelmiydi evet fena değildiler ama istemedim. sınıftakileride hiç sevmem öyle sınıf arkadaşları sadece yolda görsem selam bile vermiyceğim tipler. ikiyüzlü bencil kendi bir bok olmadan kendini bişey sanan gereksiz tipler.

Böyle gereksiz tiplere nasıl davranmak gerek?

Güncellemeler:
Ha bu arada bide bunların kız versiyonları var. kendinilerini güzel sanan kezbanlar. gerçekten öyle sadece tipi kötü diye bir kıza kezban demem ben hatta hiç demem. bunların haraketleri kendilerini bişey sanışı o kadar komik ki :D bu salaklar içinde bişey söylerseniz iyi olur
Güncel

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İyi gecin yoksa barındırmazlar yanlarında
    Sana su kızı ayarlıyım kardeşim falan gibisinden yaklaş mesela

0|0
    0|0
    • ya yok abi gereksiz tipler yazdımya yukarıda iki grupta kızlar erkekler birbirlerinin poponu kaldırıyo dediğim gibi gereksiz tipler aklında parası olan playboy tarzı tipler gelmesin tam aksine bunlar yinede kendilerini bişey sanan salak tipler işte

• zaten seneye başka bir okula gidicem çok umrumda 2 ay kaldı

• var mı gelişme

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla kendisine yakisikli geleni cok gordum

0|0
    0|0
    • valla bende senin gibi sanaldan böyle eleştirenleri gördüm ne diyim haklısın kimse ben çirkinim demez bende yakışıklıyım demem pek ama çevre ve kızlar bunu doğruluyor

• Egoistim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...