Rüyada cin görmek nasıl bısey ya da gerçekte hissetmek detayıda okuyun?

sevgilim bunun ıcın benden ayrılmıs , benımle olandan berı ruyasına bunlar gırmıs gercektede rahat davranamıyorum dısı cınler var dedı senı kıskanıyorlar aynı ınsanlar gıbıler dedı benı ıclerıne almaya calsıyorlar nolur benden ayrıl hakkınıda helal et dedı. ıstedıgını yaptım ama dedıklrınde dogru mudur? ona kotu bısey olmasın. senden ayrılmayınca ezıyet cekıyorum sanada zarar verırler dedı... hıc bu gıbıu olayları yasayanlar varmı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence senden ayrılmak için bahane uydurmuş o sadece. Böyle bişeyi ilk defa duyuyorum yani. Gerçek hayatta üç harflilerle karşılaşan var ancak böyle bir konuda olabileceğine ihtimal veriyorum. Bence o seni kırmadan üzmeden ayrılmak için böyle bir bahane bulmuş hepsi bu...

0|0
    0|0
    • ya bu seyın bahanesı olur mmu bnce dogru

• gormuyor ya ıc sesı var rüyasında tuhaf seyler goruyor yanımda huzursuz oluyor ıcı daralıyormus

• Valla bilmiyorum ama bana aşırı saçma geldi hiç inandırıcı değil yani bence bahane ama sen nasıl inanmak istiyorsan öyle inan sonuçta senin sevgilin

En İyi Kız Görüşü

• Dedikleri doğru mu bilmem ama rüyamda cin görmüşlüğüm var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir kaç arkadaşım cin con işlerle uğraşmıştı senin salak erkek arkadaşından farkı yok deli deli tipler bulaşma en iyisini yaparsın, onlarla uğraşmadığın sürece onlarda seninle uğraşmaz. Benim kuzenim çok ilgiliydi belgeselleri izleyip cin con çağırıyordu :D bildiğin ayin yapıyordu.

0|0
    0|0
  • Kapali oldugun icin seni en iyi sekilde kotu olmucagin sekilde , kotu ayrilmicaginiz sekilde ikna etmeye calisyo. Zaten gercek anlamda musallat olsalar (Allah korusun) o travmayi kolay atlatamaz. Iki gunde hoca cagirirlar eve ya da psikologa gider ailesiyle direk konusur durumu yani.

0|0
    0|0
    • rüyalarında gruyor ve ıc sesı cok baskınmıs

• Çok sıkıntılı bir durum eğer gerçekten böyle bişey varsa ikinizin iyiliği için uzak dur. Buna benzer sonu kötü biten yaşanmış hikayeler var.

0|0
    0|0
    • uzak durcam mecbur yanımda huzursuzmuş napayım onun ıyılıgı ıcın :(

• bir ara bende vardi. bir kac hoca kimseyle sevgili falan olma diye uyardi. ama oldum. sonrasinda ise rahatsiz edilmelerim kesildi.

0|0
    0|0
    • ıste demekkı kıskanıyorlar vesveseverıyorlar. zor durum ya

• evet sor bir durum neyse ki benim ki iyi saatte olsunlardaydi :D

• Bu nasıl bir ayrilma bshanesidir ya

0|0
    0|0
  • Korunmasını bilmelisin :)

0|0
    0|0
  • @Bihter__ bilir bunun cevabını 😂

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• evet bende duymuştum böyle bişey arkadaşımın babasına evlendiği zaman olmuş

0|0
    0|0
    • evet ınsanların ıcıne bıle gırıyorlar

• ıcıne gırmesı degıl aynen ama bı ses ıc sesı olur ya benı uzaklaştırıyormuş onada zarar verrım dıye

• böylelerinden uzak dur

Yükleniyor...