Görunusumuzu biz secmedik ki?

Iiy cirkin iyy soyle boyle diyorsunuz bazen veya diyoruz. kim anne karninda dur tanri benim kulaklarim kepce olamaz burnumu soyle yapmalisin hayir ben erkek olmak istemiyorum kiz olmak bana gore diyebilmis ki? ten rengini secebilen var mi? Secemedigim bir sey icin niye yargilaniyoruz? Tipini secemezsin ancak karakterin senin eserindir

2|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hay ağzın bal yesin.. koca kafalı veya saçlarım döküldü diye bunun sorumlusu ben değilim yani anlatamadık gitti

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Giyim kuşam bakım makyaj bunlar insanın elinde ama.. Kimsenin kulağı saçı ile dalga geçmem ama saçma sapan giyinmeye kolunda bacağında Kıl tüy ile gezen kadına da küçğmserimde dalgada geçerim

0|0
    0|0
  • Nefret ederim bu tür eleştiri yapanlardan. Önemli olan kim insan olabilmiş, ya da insanlığını kaybetmemiş.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum. sanki herkes brad pitt angelina july imiş gibi davranıyor

0|0
    0|0
  • Ne diyonn?

0|0
    0|0
  • hayat zaten çok kısa, başka birini bu şekilde kırmaya değmez

0|0
    0|0
  • Karaktersizler

0|0
    0|0
  • güzellik görecelidir kime neye göre çirkin.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldırma onlara

0|0
    0|0
  • Allahın yarattığı herşey güzeldir.. Karakterler insanı çirkin veya güzel yapar hepsi bu :)

0|0
    0|0
  • Anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...