Tefecilerden Nasıl ( ACİLLLLLLLLL ) ?

yurttan yeni çıktım küçükken ailem trafik kazasında kaybetmişim ablam , annem, babam , erkek kardeşim hayatını kaybetmiş bir tek ben kalmışım ve yurda vermişler ama yaşım dolunca bir teyzemin oldugunu duydum ingilterede yaşıyormuş hayatını 1 hafta önce kaybetmiş ailesinden bir tek ben kalmışım büyük bir para ve yurtdışında birçok ev kalmış ama eylüle kadar dokunamıyormuşum o zamana kadar tefeciden borç almak istiyorum 20.0000 milyar alıcam 2 katını eylülde geri vermek istiyorum nereden bulabilirim tefecileri

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Bulaşma be kanka o işlere

0|0
    0|0
    • ya eylülde mirası alabiliyormuşum ama ipotek gösterecek birşey yok yurtdışında evleri felan varmışda onlarıda satıp miras olarak geçecekmiş elime tefeciler verirmi ipoteksiz eylülde 2 mislini vericem

En İyi Erkek Görüşü

• Verirler tabii.. Hatta almışken 50 bin filan al yazın gezersin de.

0|0
    0|0
    • ya eylülde mirası alabiliyormuşum ama ipotek gösterecek birşey yok yurtdışında evleri felan varmışda onlarıda satıp miras olarak geçecekmiş elime tefeciler verirmi ipoteksiz eylülde 2 mislini vericem

• ödeyecem ama ipotek edecek birşey yok ya yinede verirler yani değilmi

• Eig için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Salakmısın arkadaşım kesinlikle uzak dur onlar uraşılacak insanlar değil 1000 lıra ıcın neler yaparlar kaldıkı 20bin bir terslik çıksa işlerin yolunda gitese ödeyemezsen olacaklar öyle böyle şeyler değil dertsiz başını derde sokma akıll ol

0|0
    0|0
    • öncelikle 20bin değil 200000bin alıcam eylülde 2 misli ödeyecem ama ipotek gösterecek şeyler yutdışında satılıp nakit olarak mirası alacakmışım verirlermi ipoteksiz

• Sana referans olacak birisi lazım aracıyla gitmen lazım tefecilerin tanıdığı bizim peder almış 190bin lira şimdi ben ödüyorum ne yazıkkı adamlar 250 bin istiyorlar. Bizimde miras olayımız var 2 sene sonra bitecek öyle az para filan değil hemde ama bu parayı ben ödedikten sonra üstüne bir 250 daha ısterler. Durum kötü aynı duruma düşme sende uraşma sabret bekle ya ne var yani 1 sene içinde rahatsın işte kurcalama şu olayı bak büyük sözü dinle

• yok ben istiyorum bir arkadaşımla gitsem verirlermi referans nasıl bir işi olmalı

• Bulaşma bence.

0|0
    0|0
    • yok kararımı verdim alıcam ama ipotek gösterecek birşeyim yok sadece yurtdşından gelecek miras var vermezlermi

• Bulaşma kardeşim ödeyemezsen hayatından olursun

0|0
    0|0

• Baba git kredi çek 2 misli yerine %50si kadar fazla ödersin sadece

• BİMERe yaz bakalım ne cevap geliyor

0|0
    0|0
  • Serin hikayeymiş bruder

0|0
    0|0
  • 10 bin verim 20 bin alırım

0|0
    0|0
    • ya eylülde mirası alabiliyormuşum ama ipotek gösterecek birşey yok yurtdışında evleri felan varmışda onlarıda satıp miras olarak geçecekmiş elime tefeciler verirmi ipoteksiz eylülde 2 mislini vericem 200000 istiyecem ipotek edecek şeyler yurtdışında oldugundan satılıp verilecekmiş eylülde alacakmısın

• İnternette araştır

• ne yazıcam verirlermi o kadar parayı bir anda 2 misli karşılıgında

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...