Nur topu gibi bir Suriyeli Sorunu ile karşı karşıyayız. sorumlusu sizce kim?

Suriyeliler 2015'te 125bin çocuk dünyaya getirmiş.
Ekonomiye girdiler zaten.

Eğer böyle devam edilirse 5 yıla kalmaz nur topu gibi bir Suriyeli sorunu patlak verecek.

Bunun sorumlusu kim? olası bir sorunda vicdanıız ne durumda olur?

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman kardeşler çoğalsın, zaten bu tür müslümanların tek eğlencesi çocukları yapmak. Yani benim anlamadığım nokta bir işi yapmadan önce bir uzun vadeli plan yapılmaz mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vicdan ile mantık arasında gidip geliyorum

0|1
    0|0
    • mantık olarak nasıl?

• vicdan bu şekilde yardım etmek değildir. senin vatandaşın işsiz senin vatandaşın patlamada ölüyor senin vatandaşın her gün bunlarla sorun yaşıyor. vicdanlı biriysen bunları istemezsin nokta.

• 125bin çocuk ne ara yaptı bunlar. Maşallah keyifleri çok yerinde olmalı her şeyi yapacak vakitleri bol

0|1
    0|0
    • lübnan kampında da böyle bir sayı vardı. düşünün kampta bile çocuk yapıyorlar

• Bunu destekleyen Ak partililere şaşıyorum ben. Biri diyordu ki '' ne güzel işte çocuk yapsınlar Erdoğanda 3 çocuk diyordu '' şeklinde cümle kurdu. Bende dedim sen bir müslüman olarak neden zinayı destekliyorsun? Ak partinin her icraatını öveceğim derken Allahın haram ettiğine ne güzel diyorlar. Parti tutmaları inandıkları dinin ötesine geçiyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunun direkt sorumlusu yönetenler ve yönetenleri seçenler. Endirekt sorumlusu ise sessiz kalanlar ve bu yöneticilere alternatif olamayanlar.

0|1
    0|0
  • 2 gun once 55 bindi la siz ne iciyorsunuz?

0|0
    0|0
    • şaka mısın sen 55 bin ne? 2015te 125bin doğum olarak açıklandı. akp li olduğun o kadar belli ki sırf buradan bile bir kıvırma derdine düşmüşsün al sana uluslararası bir resmi kaynak. http://www. bbc. com/turkce/haberler/2016/02/160229_suriyeli_bebekler_150

şimdi kalkıp bu habere de bir kılıf uyduracaksın o yüzden seni engellemek en iysi

Yükleniyor...