1 tane akıllı akpli var mı?

Size çok şey yazmayacağım bunlar yeterli;
1;Peygamber kibir yaptı ama biz yapmayacağız diyen efkan ala neden cezalandırılmadı?
2;Tbmm'de çocuk istismarı olayı için komisyon kurulsun diyen muhalefet partililerin evet oyuna 'akp hükümeti neden hayır'' yanıtını verdi? (karamanda 45 çocuğa tecavüz edildi o olay)

Sizin aklınız başınızda mı?

Saklandığınız inden çıkacaksınız onunda sırası geliyor

0|1
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Akp ye oy verdim doğru
    ama Şu an herseyin farkındayım
    tekrar seçim olsa asla!

0|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey için çok geç kardeşim bu akp sevgisini gördükçe ülkemden soğudum bir yönetim halkı sindirmek için ana kuzularını harcıyor ve halkımız halen yaşasın akp diyor

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 8 ayda 480 şehit verdik hala susuyorlar. Azerbaycan komutanı 1 günde 12 şehit verince sırtına üniformayı geçirdi... Çocuk istismarı ve kadın cinayetlerine bir şey diyemiyorum zaten. Aklım almıyor

0|4
    0|0
  • Vardır altında bir şeyler.

0|2
    0|0
  • akıllı ne arar akp'de :D

0|1
    0|0
  • Allah belalarını versin

0|4
    0|0
  • Akli olsa akpli olmaz zaten

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir yerin kulu ve kılı olanda zaten beyin yok ki akıl olsun sadece böcekler gibi sinir sistemi var.. Akıllı bir insan sakallı bir şeytana kul veya kıl olmaz çünkü Allah ona zeka ve akıl vermiş demektir.

0|1
    0|0
  • Bence başkanlarının emirlerini uyguluyor milletvekilleri çoğu genel merkeze göre hareket ediyor şahsi düşünceleri olduğunu düşünmüyorum açık ve net eğer şahsi görüşüyse onların insanlık ölmüş din günümüze göre değiştirilmiş demektir

0|2
    0|0
    • Peki biz halk olarak ne yapmalıyız emre fikrin nedir bro

• Ona ne söylersen söyle yemin ediyorum aptal gördüm ama bunun kadar katıksızını görmedim bro birde bize cahil diyor

• okumak cehaleti alır eşek lik baki kalır diye bir söz var hatırlarım bir insan zaten ahlak yoksa herşeye gülerek cevap verir

• Bakara-makara cıları milletin a. koyacagiz diyenleri anani da al git diyenleri vatandasina g. avat diyenleri. Butun yalamalar bir parti icinde toplanmis e bu kadar popon yalayicisi olmali elbet degil mi? Igreniyorum !!

0|3
    0|0
  • Biseyler derdim de neyse kapatirlar hesabi...
    Son cumleni gormemis olayim. hakaret etmeden elestir becerebiliyosan yoksa sus

0|1
    0|0
    • Teker teker inlerinden çıkaracağız bütün hainleri.

• akıl ve akape asla yanyana gelemeyecek kavramlar

0|3
    0|0
  • Onlara sor birde siyaset profesörü hepsi mk. Senden benden çok zekiler sözde ama 1200 lira maaş cepte ayın 15 inde yaşasın akp.

0|3
    0|0
  • Rteye peygamber demeye başlamışlar sen bide onu gör kafayı yersin

0|3
    0|0
  • Sen ne diyorsun değişik?

0|1
    0|0
    • Gözün körmü ya da okuma yazman yok mu?

• @Yazsamromanolurr böylelerinden bahsediyorsun galiba

• Ben hiçbir partili değilim :)

0|1
    0|0
    • Başımızı kumun içine gömerek olmaz, hiç bir şey yapamıyorsan tepkini göster zira bende hiç oy kullanmadım ama bu zulme dur demeyecek miyiz?

• Faydası zararından fazla olan parti var mı? Kısacası faydası olan bir parti var mı başka?

• Diyelim ki yok, kötünün iyisi diye oy vermeye gönlün nasıl razı geliyor.
      Heparın eksikleri var ancak milliyetçi bir lideri var ona verebilirsin he bunada olumlu bakmıyorsan milyonlarca kişi arasından yeni bir lider çıkarmaya gücümüz yetmez mi?

Yükleniyor...