Alıştırılmış bir ülke miyiz?

Videoyu izledim çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim..Alıştırılmış bir ülke miyiz ?

0|3
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadına şiddete karşı veya eşcinsel hakları için yürürsen şehitler akla gelir..

"Onca şehit verirken neden protesto etmediniz?" diye sesler duyarsınız.

Çok şükür halkımız şehitlerimizi düşünüyor amin maşallah

1|0
    0|0
  • Evet herşeye alıştı milletimiz her gün benzine v. s zam geliyor 13 senedir milletten tık yok 2001 krizine tepki niyeydi madem. Şimdilerde ise her gün birden fazla şehit adam akıllı tepki veren yok anca abuk sabuk facede şunu paylaşma şehit var bunu paylaşma şehit var deyip gereksiz şeyler yapanlar var.

1|0
    0|0
  • Ben bu durumu dile getirdim ama malum zihniyetdekiler bana vatan haini demişti
    Hâlbu ki onlar şehitleri rakamlara göre medya ya sunuyordu..

Daha çok şey söylemek isterdim ama kalsın değmez bazılarına diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Azerbaycan'a hayranlık duydum açıkçası. Ermenistanı ipe getirdiler savaş çıkıyordu neredeyse. Bizimkilerin bıçak kemiğe dayana dayana bitmedi

1|0
    0|0
  • Şrfszler ülkeyi ne hale getirdiler. Millet daha aklını başına almasın % 50 ye oy versin. Bu çumhurbaşkanı denilen zayıf zihniyeti tanımıyorum ve yeni bir gelişmeye kadar tanımıyacağım.

1|0
    0|0
  • tuylerim diken diken oldu be.

1|0
    0|0
  • Alıştırılmış toplum tabiki millet şehit cenazesine gösteriş olsun diye gidiyor benim şehit olan bir yakınım olsa cenaze namazını dağıtırım koyunları kovarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...