Kıllı Prensesler de Var. Biliyor muydunuz?

Kıllı Prensesler de Var. Biliyor muydunuz?

Bu bacak Yasmin Gasimova adli bir kiza ait

Ben de bu kiz gibiyim. Koltuk alti ve bikini disindaki killarimi traş etmiyorum artik. Bu goruntuden hoslaniyor degilim. Fakat zaman harcamaktan yoruldum. bir aliyosun -agdayla bir de- bir hafta sonra yine diken gibi cikiyor. Millet gibi bir ay temiz kalmiyor. Zaten her yerim boyle hepsiyle basa cikamiyorum. Doktora gittim genetik dedi. Lazere de param yok. Calismaya da niyetim yok. Ve cilt kanserine neden oldugunu da soyluyorlar lazerin. Saldim gitti. Benim gibi olan kizlar siz de salin. O vakitlerinizi kitap okuyarak degerlendirin. Bu kadar aci cekmeye değmez. Kizlarin kilsiz olmasi gerektigine dair olan tabulari yikalim. Var misiniz? bir de Erkekler kendilerinde de olan bir seyden neden igreniyorlar ki?

Kimsenin kimseden igrenmeye hakki yok.

Güncellemeler:
Hemcinslerimden destek beklerdim. Kizlarin s*çmasini engelleyen bir ameliyat ciksa ne zarari olursa olsun gidip olursunuz he. bir de kalkip biz olmayanlara ıyy s*çiyo igrenç dersiniz.
Biraz empati yapin. Butun vucudunuzun boyle oldugunu dusunun bos yer yok. Al al insan ölür buna can mi dayanir? Beceremezsiniz zaten

0|3

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...