Kıllı Prensesler de Var. Biliyor muydunuz?

Kıllı Prensesler de Var. Biliyor muydunuz?

Bu bacak Yasmin Gasimova adli bir kiza ait

Ben de bu kiz gibiyim. Koltuk alti ve bikini disindaki killarimi traş etmiyorum artik. Bu goruntuden hoslaniyor degilim. Fakat zaman harcamaktan yoruldum. bir aliyosun -agdayla bir de- bir hafta sonra yine diken gibi cikiyor. Millet gibi bir ay temiz kalmiyor. Zaten her yerim boyle hepsiyle basa cikamiyorum. Doktora gittim genetik dedi. Lazere de param yok. Calismaya da niyetim yok. Ve cilt kanserine neden oldugunu da soyluyorlar lazerin. Saldim gitti. Benim gibi olan kizlar siz de salin. O vakitlerinizi kitap okuyarak degerlendirin. Bu kadar aci cekmeye değmez. Kizlarin kilsiz olmasi gerektigine dair olan tabulari yikalim. Var misiniz? bir de Erkekler kendilerinde de olan bir seyden neden igreniyorlar ki?

Kimsenin kimseden igrenmeye hakki yok.

Güncellemeler:
Hemcinslerimden destek beklerdim. Kizlarin s*çmasini engelleyen bir ameliyat ciksa ne zarari olursa olsun gidip olursunuz he. bir de kalkip biz olmayanlara ıyy s*çiyo igrenç dersiniz.
Biraz empati yapin. Butun vucudunuzun boyle oldugunu dusunun bos yer yok. Al al insan ölür buna can mi dayanir? Beceremezsiniz zaten

0|3
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle prensip sahip kızlar kesinlikle daha etkileyici, toplum boyun halkası olan kadınları daha güzel buluyor diye boyun halkası takacak kadar karakter, kişilik yoksunu olmalarından kat be kat iyidir. Ben destekliyorum.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sonuna kadar arkandayım diğer kızlar siz devam edin kız dediğin öyle olu böyle olur diye kendinizi değiştirmeye ben hiç duymadım erkek dediğin böyle şöyle diye onları piste kabul ediyorsunuz kıllı da ama kendiniz değişime her an hazırsınız çünkü ruhunuz köle
    bu arada bende almıyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Saçmalamışsın şu an. Modern dünyanın şartlarına ayak uydutamıyırsan git kıllarınla birlikte ormanda yaşa.

1|1
    0|0
  • Gözlerim kanadı yemin ederim!

1|1
    0|0
  • Ahahah bu süper bir felsefe 😄😄😄👍🏻👍🏻👍🏻 hiç bu şekil düşünmemiştir kızlar uğraşmakdan harbi yorulmuyorlarmı 😄

1|0
    0|0
  • biz bunlara kıllı prenses demiyoruz , diyemiyoruz. sen nasıl böyle bir yakıştırma yapabildin anlayamadım. madem öyle, koltuk altınla bikini bölgeni de alma, çünkü seni çıplak hayal edemedim :)) asdfghjk
    negatif foto gibi oluyon :)
    prenses demiş yaaaaa...

0|0
    0|0
  • kılsız bile size zor bakılıyo kıllı hiç çekilmezsiniz...
    o şikayet ettiğiniz ruslara talep gittikçe dahada artar

0|0
    0|0
  • Haklısın bence de.. O kil çıkıyorsa bir bildiği vardır elbette.

0|0
    0|0
  • tanrı ağdacıları, tüy dökücüleri, lazeri icat edeni korusun.

0|0
    0|0
    • O zaman niye boyle yaratildik. Pıtı, koltuk altı, Biyik ve sakal disinda kılların alinmasi caiz gorulmuyor zaten.

• Resimdeki el ojeli dostum. Kime ait bilemem tabi

• Adini yazdim ya

• bu mantikla sokagada sicarsiniz. aman koyver gitsin diyerek 😄

1|0
    0|0
  • Valla herkesin kendisine saygısı olması lazım. Kılda keramet olsa dötde çıkmazdı. İsteyen alsın istemeyen almasın beni ilgilendirmez. Hanzo gibi olun :D

0|0
    0|0
  • Lazer kanser falan yapmıyor, saçmalamayın. Gidin yaptırın, kıllı vücut çok iğrenç bence, erkekte de kadında da.

0|0
    0|0
  • kadında kötü duruyor bnce ya birde dokununca pek hoş değil :D yapmayın gençler kıymayın nüfus artışı çalışmalarına :D

0|0
    0|0
    • Guzel bakmadigin icin kotu goruyorsun

• Erkek dedigin killigi olur kadin dediğin tuysuz olur bu ne mk igrendim lan erkek gbi bari bburaya paylasma dedikleri ne katilmiyorum git biraz kndine bak kzm su haline bk ya disarda sortla gezsen dalga gecmeyen klmaz bakıp bakip gül erler

0|0
    0|0
  • Nasil hakki yok? Ben istediğimden iğrenirim seni veya baska birini ilgilendirmez. Bak senin boş vaktin olmuş demekki buralardasın. Bu boş vaktinle onları alsaydın en azından belki nasibin acilirdi. Bir kadının kıllı olması kesinlikle i-ti-ci nokta.

0|0
    0|0
    • Belki de evlenmemem gerektigi icin boyleyim.

• farketmez zaten sadece eşler arasınd kalır bu ayrıntı

0|0
    0|0
  • killi kadin vucudu ha iyyyykkk-insanin sevgililsi olmayinca oyle oluyor iste.. bir soyunman gereksin ozaman konus bakalim

0|0
    0|0
    • Belki de soyunmamam icin boyle yaratildim

• Ciplak gelmesi ciplak yasamasini gerektirmez
      Sen ciplak mi dolasiyon?

• demekki deni mevsiminide kacirican surda 1 ay kaldi..!

• Bikini bolgesinde killari olan kadinlara bayiliyorum cok paylasimimdada belirttim o yonde bir arayisim var diye. Cok cekici geliyor.

0|0
    0|0
  • Get la burdan gudubet

0|0
    0|0
  • iğrenç bu görüntüyü kızda görürsem direk hevesim kaçar zaten.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Çok şirin :D dkfkdkgg

0|0
    0|0
  • rusyaya hücüm :D

0|0
    0|0
    • Bence de gelecek nesiller boyle olmasin

• :):):););):):)::)) yemin ederim bu kiz kısa devre ark yapmis

0|0
    0|0
  • bayıldım sana

0|0
    0|0
  • İnsan dediğin bakımlı olur be bu ne :D

0|0
    0|0
    • Bakimliyim banyodan sonra bebe yagi suruyorum parliyorlar işıl ışıl oluyorum

• aferim o zaman :)

• bıyıklarıda alma bari karşılıklı ayran içerken köpük yapışsın ibrahim tatlıses gibi

0|0
    0|0
  • kendinden iğrenmiyosa kendi bilir

0|0
    0|0
  • erkek bacagı lan o

0|0
    0|0
  • hairy candır.

0|0
    0|0
  • Hayattan soğudum

0|0
    0|0
  • guzel guzel op op :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• igrenç bence... insan aynada kendine bakıp kendini güzel hissetmeli ilk önce, bir erkek olmasa bile hayatında. tabi ki bazen yoğun olursun zamanın olmaz. sen çalışmıyorsun bile! neye harcıyorsun zamanını? ben keşke bir günüm daha tatil olsa da sabahtan akşama bakımlar yapsam kendimi şımartsam diyorum. ayrıca lazerin en hızlı etki ettiği yer bacaklar. bir iki seans bile yapsan o dikensi halinden kurtulursun.

0|0
    0|0
  • bari kendini rezil etme ya pislikten baska bişi değil sorman hata bence bizde seviyo değiliz zaman harcamayı ama böylede olmaz yani

0|0
    0|0
  • Polikistik over sendromu olabilir sende hormon testleriyle anlayabilirsin bunun icin ilaclar var cunki bu killanma normal degil hele 1 haftada cikiyosa hic nornal degildir

0|0
    0|0
  • Çirkin bir görüntü.. Eşim beni asar valla evde böyle gezsem. Temizliğe ciddi anlamda önem verir. . En iyisi almak :) Gerçi daha düğün olmadı nikah var sadece ama :)

0|0
    0|0
  • Lazere paran yok ve çalışmak istemiyorsun peki anladık. Genetik ise hormonlardan geliyordur haberin var mı? Ve bunun tedavisi vardır. Kimsenin igrenmeye hakkı yok ama insan istemsiz igreniyor bu kimsenin elinde değil

0|0
    0|0
    • Yok hersey normal doktora gittim diye yazdim
      Genetik olunca hormonlar normal oluyor

• Yanlış bilgi eğer gereğinden fazla tüylü isen hormon bozukluğu vardır ve bu ya genetiktir ya da senden kaynaklaniyordur ve ilaç tedavisi vardır.
      Olmadı philipsin Lumea makineleri vardır tüylerini azaltmak icin. Böyle koyvermen iyi bişey değil herzaman bir çözüm vardır

• Kız dediğin bakımlı olur. Bakımsız olursak erkeklerden ne farkımız kalır ? Onlarım bile bazıları bakımlı.

0|1
    0|0
  • Dediklerinde haklısın ancak kılları temizlemek kadın erkek kişinin kendine olan saygısıdır. Duşun altında 2 dk jilet yapmak zor değil.

0|0
    0|0
  • İmkan varken neden alinmasinki temiz görünüm her zaman iyidir bu şekilde olmak kişisel bir tercih fakat bence imkanları degerlememekten başka birşey degul

0|0
    0|0
  • Sacmalamissin bence duzenli olarak bikac sefer sir agda yap zaten azaliyor ve gucsuzlesiyor. Kendine ve diger insanlara saygin olsun

0|0
    0|0
  • erkek şöyle yapacak kız şöyle yapacak diye bir kural yok dediğin gibi ama temizlik şart bunu başkaları için değil kendimiz için yapıyoruz

0|0
    0|0
    • Temixlikle ne alakasi var killlar pis mi

• Bacım az buçuk kıl değil ki bu.
    İnsan kendinden rahatsız olur ilk önce.
    Ayrıca kadın da hoş durmuyor, bu benim fikrim tabi.
    Kıllı sevenlere bişey diyemem.
    Bıyıklarıda almayalım o zaman?

0|0
    0|0
  • fazla itici.

0|0
    0|0
  • tamamen saçmalık

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum da.. Kıllı bir ben.. Ne erkekte ne kızda hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • Bu kadar zekiyken niye kendini gizledin, sen çok zeki birisin, birşey düşünmem milletin bacağı umrumda değil kızlarda veya erkeklerin bacaklarında kıl olması normal bişey bu konu üzerine düşünmem bile :D

0|0
    0|0
    • Ben butun sorularimi gizli sorarim.
      Herkes sizin gibi olsa fakat bilmedigi icin de dusunmeyen var.
      Yani kadinda kıl düşünemeyen. Ya da hastalik sanan.
      Normal bir sey oldugunu vurgulamak istedim

• Sende haklısın ama çok zor erkekler geçmiş tarihte atmışlar bu kazığı bizde çekiyoruz

1|1
    0|0
    • Kazığa direnmek yine kendi elinizde. Toplumsal değer yargılarına tabi olmak sizi özgür kılmaz

• @aerolite haklısınız abi

• Aferin 😄

Yükleniyor...