Tanınan ünlü birine acayip aşık oldum napmalıyım?

onu çok seviyorum hayatımda kimse olmadı dikkat ediyorum çünkü evleneceğim kişi olmasını istiyorum 20 yaşına kadar kimseyle sevgili olmadım ama bu adama fena taktım 14 yaş büyük benden napmalıyım ya çok kötüyüm :( onu o kadar seviyorum ki girdiği ortamlarda 3 kez karşılaştım 3 karşılaşmada takip ettiğimi sandı artık gitmicem ama kendime hakim olamıyorum baya büyük bndn üfffff ama çok seviyorum yaaaaa

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kimki Merak ettim be :) söylesene

0|0
    0|0
    • söyleymem ama akadaşlarım itici buluyo sadece hayranıyım dedim onlar aşık oldumu bilmiyo ama öyle kaslı falan değil tipi dğil sempatikliği çok hoşuma gitti 32 o ben 20 imkansız ya :(

• hım takip ettim seni takip isteğinden olmazmı

• bilmem olur belki :)

En İyi Kız Görüşü

• Unut gitsin

0|0
    0|0
    • nasıl unutabilirim bunu ilkkez sizle paylaştım arkadaşlarım bilmiyolar söylemedim tipi güzl olmayabilir ama samimi sempatik :(

• Sen teklifleri degerlendir bencee saplanti haline donusmus be canım

• bilmiyorum artık :(

Erkekler Ne Diyor 2

• ergen detecded

0|0
    0|0
    • hyr yemin ederim ki 20 yaşındayım bunun ergenlikle alakası yok ve hiç kimseyle çıkmadım ama kimseye böyle duygular hissetmedim

• platonik iste

• ewt şimdi öyle görünüyo ama çok iyi :(

• Sen onu cinsel manada seviyor olma

0|0
    0|0
    • ya kimsyi böyle sevmedim hoşlandm ama söylmedim kimseye çünkü çıkarsam evlenirim düşüncesindeyim nasıl unutabilirim 14 yaş büyük ailem duysa öldürür beni :(

• anlamadım ne gibi derken

• Durumum iyi iyiki karsilasmisiz derken ne anlatmak istedin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...