Odun kıran kaslı ve sert bakışlı bir erkek görseniz siz ne düşünürsünüz?

Geçen gün biraz odun kırıyım, stres atıyım dedim. Aldım bir elime çayı bir elime sigarayı açtım müziği oturdum. Başladım odun kırmaya. Etrafta küçük çocuklar vardı sadece. Yarım saat geçmeden etrafta yaşıtım kızlar ve teyzeler belirmeye başladı. Kimisi çaktırmadan izliyo, kimisi kaldırımda oturup izliyor.
Kafamda birkaç tane soru belirdi hemen. Aceba işleri güçleri yokta o yüzden mi izliyorlar? Hoşlandıkları için mi izliyorlar? Yoksa ilgisini çektiği için falan mı? Benim elimde satır varken pekte tatlıda gözükmüyorum aksine sert ve kaslı gözüküyorum. Korkup uzaklaşmaları lazımken neden izliyorlardı aceba?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Konyadasın glb. O şehirde hep bakarlar. Geveze gözler

0|1
    0|0
    • Evet Gonya'dayımda Denizli'de de bir arkadaşın yanında kalırken odun kırıyordum. Ordada bakıyorlardı. Aceba bu Türklerin iş makinesi izlemeyi sevdiği gibi birşey mi? :D

• Konya kapalı toplumun bir şehir. Herkes sülale sülale gezer, evcil hayatları var. Şimdi biraz daha sosiyaleşme söz konusu ama yine de herkes sülaleden başka birini görmüyor. Pek sıcak değiller Egeli veya Akdenizli insanlar gibi, düğünleri mesela sıkıcı buluyorum Karadenizli düğünleri daha coşkulu. Kadınlar temizlik hastası ama hala marifetli. Şivrilik olayı sevdim çok eğlenceli. Erkekler pek kaba ve resmi dairelerde bile kaba konuşurlar. Bıyık olayı fazla rastlanır sanki birbirinin kopyası gibi. Eğlencelere katılanlar çoğu Üni ğrencileri pek yerli görmüyordum. Bu kadar yeter:)

• Çekirdeğimi alır izlerim

0|1
    0|0
  • Bir şey düşünmem

0|1
    0|0
  • Ilgimi cekmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...