Evlenmek için ne yapmak lazım?

39 yaşındayım üniversite mezunuyum yüksek lisans yaptım işim gücüm çok şükür yerinde kalp kırmayan güler yüzlü cana yakım yardımsever anlayışlı sabırlı hoşgörülü romantik espirili ağır oturaklı birisiyim günaha girmemek dinli imanlı birisiyle evlenmek istiyorum ama herkes aşırı baskı yapıyor haklı oalrak belkide ailem de dostlarım da işyerlerindekilerde beni ilk defa tanıyan da hep evlen ne bekliyorsun diyor herkes de beni beğeniyor ama kimse de çıkıp şurda şöyle iyi bir kız var seni tanıştıralım demiyor ben ne yapacam bu durumda işten eve evden işe kalkıp bu yaşdan sonra alışveriş merkezinde kız peşinde koşacak halim de yok ama sosyal olmak lazım asiye nasıl kurtulur?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kısmet işler bunlar. Aslında zor değil ama insanların listesi çok uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dest-i İzdivaca hoşgeldiniz😊😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Birini bulmalısın bro

0|1
    0|0
  • Asiyeyi bu yaştan sonra köprü inşaatındaki işçiler paklar. :D

0|0
    0|0
  • Sen kendin bulmalısın. Girdiğin ortamlarda beğendiğin ya da istediğin gibi biri yok mu?

0|0
    0|0
  • Valla bende merak ediyorum, bu isler okula gidip gelirken olmazsa kolay kolay olmaz diye dusunuyorum :D
    Oyle filmlerdeki gibi yok, otobus, metro durak vs Hikayem.
    Cok yirtilmis olmak lazim :)

0|0
    0|0
    • aynen öyle okulda daha ilk kayıt günü bile kızlar ya memleketten sevgili yapmışlar sözlenmişler ya da yırtıklara kaptıryorlar dı kendilerini biz okulda bulamadık kader kısmet hoşumuza giden olmadı maalesef

• bir an hristiyan sandim tmam

• :) yok canım çok şükür doğru yoldayız

Yükleniyor...