Trafikte kadın şoförlere güvenir misiniz yoksa içinizde bir huzursuzluk olur mu?

Ben nerede kadın sürücü görsem yol veriyorum. 2 defa kaza yaptım ikisinde de arkadan bir kadın tarafından çarpıldım ve ikiside makyaj yaparken çarptı. Bu yüzden telaş oluyor içimde.

Güncellemeler:
Kadınlar çiçektir. Çiçekleri trafikte ezmeyin yahu. 😊

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Benim da tam tersi. 3 kere erkekler arkadan vurdu hepsi dalgındı. Bir de bu fazla kendinden emin olma sanki Şumaher gibi sürüşü hiç sevmiyorum. Telaş oluyor içimde

2|1
    0|0
    • Şumaher 😱 WTF?

• Evet çünkü saygı yok yani herkes ben geçeyim sonra ne olursa olsun. Benim dikkati çektiğim 34 plaka çok hızlı kullanırlar. Büyük şehri etkisi sanırım

• Evet olabilir bizim burda hic hız yapan yok fazla ama dikkatsiz çok fazla var

En İyi Erkek Görüşü

• bız gotururuz nereye ıstersenız , lütfen yan koltukta oturun siz ey hatun kişiler

0|2
    0|0
    • O kadar aşağılamaya gerek yok bence ama daha sakin ve iyi eğitimli olmaları gerekir bence 😁

• aşağılamıyoruz yanımızda daha tatlılar

• Ha anladım ben seni evet doğru aynen

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkek soforlere guvenemiorm bendee hep hız

0|1
    0|0
  • Uyuz oluyorum bayanlara

0|1
    0|0
  • Kadınlar araba kullanmayı bilsin ama kullanmasinlar bence. .:)

0|1
    0|0
    • Ahahahahaa tespite gell 😂 neden olduğunu da açıklar mısın 😊

• burdan at duyur türkiyeye sesini:))

• Hayır kendimi ifşa edemem 😂

• 😄 Ben cok iyi kullaniyorum. Arkadaslarim da öyle. Sana denk gelmis bilgisiz olanlar.

1|1
    0|0
    • Ya sorma. İnsan seviniyor şu ehliyet sınavının zorlasmaşmasına. En azından insanlar daha fazla pratik yapmalı bilinçlenmeliyiz bu konuda. Ne canlar veriyoruz asfaltta haddi hesabı yok...

• Evet türkiye de ehliyet sinavlari gercekten kolay di duydugum kadariyla 😄 Cok ilginc seyler duymustum 😂

• Sen burada değilsin galiba 😊

• Yorumları okudum da bütün erkeklerin kadın sürücülerden korkmasının sebebi ne? Bence biz kadınların bir çoğu siz erkeklerin bir çoğundan iyi araç kullanıyoruz. Şu ana kadar trafikte bir kadına hiç sinirlenmedim ama bazı erkekler sağ olsun kendilerine her türlü şeyi söylüyorum. Bence kadın sürücü kötüdür erkek sürücü iyidir genellemesi yanlış. Her iki cinsiyette de iyi sürücüler ve kötü sürücüler var.

0|1
    0|0
    • Siz konuyu anlamamışsıniz hanımefendi.

• Konuyu anladım da sizin sorunuza cevap vermedim ben :) O zaman sizin sorunuza da cevap vereyim, trafikte kimseye güvenmem :) Gerçi bize de bir kez bir kadın sürücü çarpmıştı arkadan dikkatsizlikten :P

• Güveniyorum

1|1
    0|0
  • 😆😆 tesaduf olmus ya

1|1
    0|0
    • Nasıl yani 😶

• Ne alingan herifmissin bagirmadim guluyorum😂

• Herif mi 😂 çok hoşuma gitti 😂😂

• Ben dikkatli kullanirim trafikte sinir edilirsem eger taciz falan yani korna vb. Arabami o kisiye kirmaktan cekinmem efendim

0|1
    0|0
    • Öyle trafikte kimseyi rahatsız eden hödüklerden değilim yanlış anlaşılmasın ama siz de benim üzerime sürseniz ben kaçmam mesela. 🙈 Hatta çarpın diye dururum.

• Kadın şöför yoktur Allaha emanet araba vardır

0|1
    0|0
  • Yıllardır araba kullanırım hiç arabada makyaj yaptığımı hatırlamıyorum. Genellemeyin yahu.

1|1
    0|0
    • Ya genellemedim 😑 başıma gelenlerin psikolojik etkisi. Her erkek iyi araba kullanıyor diye bir seyde yok tabi...

• Ay ya herkes senin gibi olsa keşke . Bana hep kro şoför denk gelir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben şehir magandalarından rahatsız oluyorum. Kadınlar sanıldığı kadar kötü şoför değil. Sadece özgüven eksikliği yaşıyorlar. Bunun da sebepleri var.
    Bununla ilgili bence hazırlamıştım.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a56829-kadinlar-iyi-sofor-degil-midir

1|1
    0|0
  • Ailemde güvendiğim biri var çünkü gerçekten iyi kullanıyor ama araba sürerken karşılaştığım bir hanımefendi hariç hepsi hatalı sürüyordu. Yani denk geldi de ben mi güvenmedim desem yeridir maalesef. En basitinden açık yolda bile 30 ile gidince güvenli bir sürüş yaptıklarını düşünmeleri en büyük hataları.

0|1
    0|0
  • Bana 2 kere erkek 1 kere kadın çarptı. Orantısal olarak erkek sürücülere güvenmemem gerekiyor galiba.

2|1
    0|0
  • kadınlar fazla detaycı olduğu için kaza yapıyor..
    aman çarpim derken, daha çok kazaya sebebiyet veriyorlar..

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Asla güvenmem, yanlarına yaklaşmam. Park ettiklerde yerde arabam varsa, gider arabamı oradan çıkartırım..

0|1
    0|0
    • Yok artik😏

• Ben para vermem, benim işim bu zaten. Orjinalliği bozuluyor diye gıcık oluyorum ben.

• Hee anladım peki

• Ben motosiklet kullanıcısıyım. Kadın şoförleri görünce ne olur ne olmaz diye mutlaka temkinli geçiyorum.

0|1
    0|0
  • Daha dün bir tanesi üstüme sürdü arabayı bende yolverdim gitti.

0|1
    0|0
  • Bayan şoför varsa yaya olmaktan korkarım hele bir de yanımda küçük kardeş varsa... Hadi tek başıma olsam Rambo hareketleri kurtuluruz ama yanında bir can varken zor

0|1
    0|0
  • gördüklerimiz duyduklarımız kadarıyla, kadın şoförler erkeklere göre daha dikkatli ve yavaş araba kullanıyorlarmış ''-mış'' gerisin bilemem ne kadar doğru.

0|1
    0|0
  • Yok güvenmem yol veririm uzak dururum.

0|1
    0|0
    • Aynen abi ya..

• Ama önxeki sene önce yazın BMW 3.20i cabriolette vardı bende ışıklarda dururken C180li bir bayan yanaştı yanıma yeşil yanınca bastım çıktım baya öndeydim hatun makas ata ata geldi tokatladı beni ilerde sağa çekti yaktı dörtlüyü arkasına yanaştım kapıyı açtım indim bastı gitti. Buda böyle bir anım. BMW yi yaz sonunda sattım zaten.. 😅😅😅

• Güldürdü

• Yok guvenmem

0|1
    0|0
  • Olur

0|1
    0|0
  • Hayatin her alaninda kadinlar aktif ve faal arabayi igne deliginden geciren adami igne deligine sokan kadin da arabayi gayet guzel kullanir

0|1
    0|0
  • Asla guvenmem hatta uzak dururum , ya gecerim ya da gerilerim

0|1
    0|0
  • Kadın şoförü akan trafikte 150 metre uzaktan tanıyabilirsin.

0|1
    0|0
  • Surerkenden makyajmi olur ya baazilari var cok nonos suruyolar arabayi

0|1
    0|0
    • Hic sorma kardeş indim arabaya baktım arka tampon resmen ütü istiyor kadına baktım ruju yarım kalmış tir tir titriyor güldüm sakin ol dedim de kendine geldi yazık.

• Cogu korkarak sürüyor onlarin ula ynnda otursam benide kazada oldurur :-D surmeseler daha iyi

• Neyse ya 😂

• huzursuz oluyom ben valla.

0|1
    0|0
    • Bir panik havası yaratmıyorlar mı 😂

Yükleniyor...