Kaynanızla altli üstlü oturmak ister misiniz?

Çalışan bir bayan olsanız eşinizin ailesiyle aynı apartmanda oturmayı kabul eder misiniz?

0|1
23|28

En İyi Erkek Görüşü

• gelin kaynana fark etmez.. iki karının birbirine yakın olduğu yerde her zaman entrika vardır..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden olmasın? Bizimle de yaşayabilir.

0|0
    0|0
    • Ya kaynanalık yaparsa?

• @Spreadd utanmasan istemeye bile beni cagiricaksin :)

• @anastassia o iş bende prosüdürleri yerine getiricez canım :))

Erkekler Ne Diyor 27

• O hadi hayırlı işler doğdum doğalı aile apartmanında yaşadım halada devam etmekte süreç. Yeri iyidir yeri gelir kötü insanlarla çok yakın olmak iyi değil kendi ailen dışında herkim olursa olsun. Her an bir problem çıkacakmış gibi düşünebilirsin basit olaylar büyür hep. Sana değilde ailenden birisine misafir gelir senin sevmediğin dedikoducu insanlardır çıkmak istemezsin ama evdeysen çıkmak görmek zorundasındır. Sabahları rahat vermezler akşamları ayrı sıkıştırılar bunlar başta iyidir. Sonra can sıkar hem kendi ailenden hem eşinin ailesinden uzak olmak lazım ortadında bir yerde ikamet etmek yani. En iyisi budur.

0|0
    0|0
  • Kızını bana vermişse eğer başımın üzerinde yeri var

2|0
    0|0
  • bu göreceli bir kavram. eğer birbirlerini seviyor benimsiyorlarsa ve hepsinden önemlisi saygı varsa aranızda kesinlikle iyi bir şey. düşünsene sen çalışıyorsun eve geldiğinde yemeğin yapılmış sofran hazır. çocuğun olduğunda manevi anlamda sana destek olabilecek biri var. bunu illa 'kaynana' adı altında değerlendirme. büyük birinin olması herzaman iyidir rahmettir ama kıymetini bilene. bu demek değilki her akşam yemekte beraber olacaksın naparsan beraber yapacaksın. alakası yok. erkeğin faktörü de önemli tabi burada. ama bence sonuç olarak iyi bir şey. tabi şimdiki kızlara bunu anlatmak zor malesef

0|0
    0|0
    • annesi yemek yapmayi sevmiyor ki sevse ogluna yapardi. Kocasi eve gelmedigi gunler kadin yemek yapmiyor sevmiyor. Benim annem olsa geline yemek temizlik hepsini yapiyor.

• bence benim annem onun annesi gibi bir kıyaslama yapma ozaman tabiki olumsuzluklar çok çıkar. yaptığı herşey gözüne batar herkes farklı. çok kötü bir kadınsa şirret biriyse tabiki ozaman beraber oturma olayı azab olur ama ben normal bir anne statüsünde değerlendirdim. eşini ve ailesini tanıyan sensin.

• İsterim..

0|0
    0|0
  • kesinlikle HAYIR. Ne benim annem gille nede kaynanam gille yakinda oturmak istemem.
    Cünkü oturanlari gördüm hep kavga gürültü oluyor. Uzak olsun kafam rahat olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Hayatını yaşamak isteyen bunu yapmasın

0|0
    0|0
  • mecburiyetimiz yoksa hayır..

0|0
    0|0
  • Evet isterim

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • Onu bile istemezler bence :)

0|0
    0|0
  • Hayirr

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • çalışan bir bayan olarak böyle birşey istemezdim (ay soru cevaplıycam derken tırnağım kırıldı ayol!)

0|0
    0|0
  • aynı ev olacan alt üst olsun ne zararı var

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Bence hiçbir kadın kabul etmemeli

0|0
    0|0
  • aynı ev bile değil aynı apartmana bile razı değiller ilginç !!!

0|0
    0|0
  • Günaydın :)

0|0
    0|0
  • Kaynananın karakterine bağlı bir durum.

0|0
    0|0
  • Ben cok misafiri sevmem aslında evde rahat olmak isterim ole olursa giren cıkan belli olmaz😁

0|0
    0|0
  • benden uzak olsun :)

0|0
    0|0
  • Hayirrr aslaa igrrnc

0|0
    0|0
  • iç güveysi olmam ama saygı olduğu müddetçe bende her türlü yeri olur ve büyüklere saygı sevgi hürmet benim için güzel olur :) dolayısı ile olur neden olmasın :) !

0|0
    0|0
  • Ben 2 sene oturdum

0|0
    0|0
  • Evlimisin

0|0
    0|0
  • Valla ben isterim benim kaynana melek gibi

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Eğer çocuğunuz varsa belki siz işyerinde iken ona bakmakta yardimci olurlar bu yüzden iyi olabilir sizin için. veya işten dönerken yeniden yemek yapmakla falan ugrasmazsınız ailecek yer uyumaya kendi evinize geçersiniz. Ama tabi anlasabiliyorsaniz. anlaşmazlık varsa tavsiye etmem sürekli içli dişli olacaksnz neticede

0|0
    0|0
  • Ev benimse neden olmasin? Onemli olan mesafeyi ve saygiyi korumak..

0|1
    0|0
  • tek sartla; yüzüme baktiginda beni sevdigini hissediyorsam, sarildigimda kizi gibi sariliyorsa evet :)

0|0
    0|0
  • Arada çok az mesafe olmalı.

0|0
    0|0
  • Kabul ederim tabibben isteyken çocuğuma bakae yardımcı olur bana

1|0
    0|0
  • Eşimi seviyorsam ailesini sıkıntı etmem.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Etmem sanırım büyük konuşmayayım da

0|0
    0|0
  • Istemeyenler mi var ki?

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Kaynanaya gidişi bilirsen yanında yakınında olması senin için artıdır :)

0|0
    0|0
  • Sknti etmem

0|0
    0|0
  • Hayır asla.

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • hayir etmezdim

0|0
    0|0
  • Farketmez (^_^)
    Beni yiyecek değil ya sjsjsns

0|0
    0|0
  • Ederim neden olmasın

0|0
    0|0
  • Anlaşabiliyorsak olabilir

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

0|1
    0|0
  • Hayır tabi ki

0|0
    0|0
  • Kaynanam olacak kişiye bağlı. Mesela bir kadın tanıyorum öyle oturan oğlu ve gelini çalışıyor. Kadın onların evini temizliyor yemek yapıyor çocuğa bakıyor baya iyi kadın. Gelini de çok iyi. Öyle olursa isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...