3 gününüz olsa 245 tl ye ihtiyacınız olsa ögrenci olsanız kyk yurttan atacak olsa ne yapardın lütfen dalga gecmeyin?

Kyk yurtkur aylıgını ödeyemedim aile durumum iyi degil her hangi bir bursum ya da kredim yok bu ay çok sıkıştım ne yapacagımı bilmiyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Fakulte sekreteriyle gorus durumunu anlat. Durumu kotu olan ogrencilere ozel burs kolaylik saglamaya calisiyorlar. En azindan bizim fakultede var boyle bir sey.

0|1
    0|0
    • Görüştüm ben İstanbul bilim üniversitesinde tam burslu okurken buraya yatay geçişle geldim ama her hangi bir burs olanagının olmadıgını söylediler

• daha gecen gun alakasiz bir cafede yemek yiyorduk kadinin biri geldi bir ogrenci icin para topluyoruz dedi baska sehirdenmis arkadasimda ben de ne kafe sahibini ne cocugu tanimiyoruz. herkes para verdi yani. atla deve degil senin icin de verirler.

• Teşekkür ederim beni cok cesaretlendirdiniz sizler gibi iyi niyetli insanların olması çok sevindirici

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Borç al bir yerden part time işe gir öde sonra da

0|1
    0|0
  • aileni ara borç falan al bilemedim ya da zaten okul bitti at disarda

0|1
    0|0
  • Borç iste.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kısa sürede ihtiyaç olan parada en iyi çözüm ancak borç almak olabilir. Tanıdığın birinden 1 2 hafta sonra ödeyeceğim vaadiyle para iste.
    Veya diğer bir yolsa kredi. 250 tl krediyi her banka verir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ögrenci ye mi var mı bildigin hemen şimdi gidiyim

• Çalış napıcan başka

0|0
    0|0
  • Esnaftan falan iste yaa veren olur muhakkak

0|0
    0|0
    • Yok üstad döverler be adamı bir lira degil iki lira degil kim verir önceleri hafta sonu boya badana yapıyprduk oda durdu ondan böyle oldu

Yükleniyor...