Kilolu kızlar niçin bu kadar güzel?

Genelde renkli gözlüler ve suratları o kadar güzel ki kendimi çirkin ördek yavrusu gibi hissediyorum yanlarında. Sizce de öyle değil mi?

0|2
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bazi insanlara kilo çok yakişiyor suratlari çok hoş oluyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğru tespit çok güzel oluyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Kilolu değilde balık etli falan de 90 kilo olan var 60 kilo olan var

1|0
    0|0
  • Ne alakası var gız 😀 kilolu demiyelm balık etli diyelm :D banada çok tatlış geliyorlar boyle alacaksn sıkacaksn yanaklarını 😀

0|0
    0|0
  • Hıhı öyledir. Norvec erkekleri kilolu kız görünce somon balığı atarlar feeding frenzy usülü sevgilerini belli etmek için.

1|1
    0|0
    • Komik misin ln. Banane norveç erkeklerinden. Hepsi gebersin.

• İnsanlara şu şekilde yaklaşmayın, ben güzel buluyorum. Kimse umurumda deel. Erkek olsam gider kilolu bir kızla evlenirdim size inat

• Sen iskandinav ülkesinde yasiomus gibi konustun renkli gözlü flan. Ben oslo da doğdum en ii ben bilirm. Rahmini komple aldirmada ii şanslar.

• Kiloluyum, ama zayıf olsam daha güzel olur. Hem yaşım az gözükür, hem kendim zarif

0|0
    0|0
    • Zor değil zayıf olmak :) azıcık spor gerek sadece. Ben hiç kilolu olmadım yine de spor yapıyorum. :)

• Valla hayatım boyu spor yapmışım, sabahları erkenden durup 2 saat koşmuşum, geçen yıla kadar body buldinge de gittim, yüzmeye de. Amma hep kilolu oldum.

• degiller kilolu kimse guzel olamaz.

0|0
    0|0
  • Sende kilo al

0|0
    0|0
  • allah bir yerden alıp bir yerden veriyo :D

0|0
    0|0
  • Her güzelin bir kusuru vardir 🙄

0|0
    0|0
  • Bence hic guzel degiller yuzleri guzelse bile kilodan kaybediyolar en fazla tatlidirlar

0|0
    0|0
  • Çirkin ördek yavrusu sonradan kuğu oluyor yalnız

0|0
    0|0
  • Demek ki sen kilolusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...