Şu an ağlıyorum?

Doğum günüme az bir zaman kaldı ve ben kimse benim doğum günümü kutlamaz diye korkuyorum sınıfta kimsenin sevmediği 2kız hariç herkesle sammimiyim ama yine ya kutlamazlarsa nasıl kendimi tutabilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben kutlqnmıyınca dışlanmış hissediyorum anlayışı karşılayın

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Yer yaş sana yaşlandığını hatırlatmıyor mu?

0|0
    0|0
  • Valla ben doğum günümü browni intense'in üstüne mum dikerek kutladım. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kutlamazlar diye aglama yaslandigin icin agla.

0|0
    0|0
  • Yav dünyanız ne kadar küçük ağlama sebebine bak yav 😂

0|0
    0|0
    • Biraz taktım

• bir yanda insanlar ölüyor hastalıklarla boğuşuyorlar onlar ağlıyor sen buna ağlıyosun ben oyun kaybettim diye o srvdiği kız ona abi dedi diye ne güzel dünya be

• Ota boka ağlayın, sonra da göz yaşıyla duygu sömürüsü yapmaya kalkın zora düşünce. Ulan inanır mıyız sizin göz yaşlarınıza artık?

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu iyi anlamalısın. Doğum gününe verdiğin önem biraz abartılı. Normal bir gün olarak düşünürsen ağlamazsın ki normal bir gün. Kutlamasınlar ne kaybedersin ki hiç bir şey. Yine sen sen olmaya devam edeceksin. Neleri öncelik yapacağına dikkat etmelisin

0|0
    0|0
    • Seni eig seçebilirim

• Teşekkürler centilmen adam

• Rica ederim hanımefendi

• Bu kadar insanın yaşadığı bir yerde yalnız hissetmen üzücü olabilir ama dik durmalısın.

0|0
    0|0
  • Lan benim de bu gün doğum günüm ha. Tam yaşına basmışım bu arada, tebrik ediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • 29 senedir kimse kutlamadi bosver

0|0
    0|0
  • Ya mk neyin kafası bu ya böyle asdkfshlgsg

0|0
    0|0
  • Allah dert vermemiş ya neye ağlayacaklarına kendilerine neyi dert edinceklerine şaşırmışlar

0|0
    0|0
  • Bana mesaj yaz hangi tarih ben kutlayacam söz

0|0
    0|0
  • Boşver takma ama kızsın işte ben olsam takmam kızlar genelde duygusal ilgi alaka ister. Ben ihtiyaç duymuyorum.

0|0
    0|0
    • Boş ver dememle oluyormuydu

• Benimde fazla arkadaşım yok. Çok arkadaşın olup mutsuz olacağına az olsun ideal olsun.

• Kuzenime benziyorsun

• Şimdinden dogum günun kutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • Kutlamazsanız çok mu önemli?

0|0
    0|0
  • salakmısın ya

0|0
    0|0
    • Lütfen kotu görüşünü kendine sakla

• 18 yas altı olanları banlayın şu mınakodimun yerinde