Sizce ciddi bir ilişkim olabilir mi?

Merhaba ben 24 yaşındayım.13 yasinda babamı kaybettim. Banka, otel, restoran, cafe, ağrı merkezi gibi yerlerde çalıştım yıllarca. Babamı kaybettikten sonra esrar içtiğim için denetim aldım. Açıktan üniversite okuyorum 3. Sinifim. Annem hasta ve yaşlı çalışamıyor. Eve ben bakıyorum ayda 5-6 kez annemin hastalıkları ve denetim için kosturuyorum. Uzun süre işsiz kaldım bir gecimimiz yok ve babamdan kalan 30. 000 borç var. Iş ararken cafe bar adı altında bir yerde garsonluga başladım. Gece çalışıyorum içkili ve yemekli bir yer çalıştığım yerde konsomasyon yapmaya başladım. Bana dokunan ya da cinsel anlamda konuşan insan olmuyor sapikca konuşan olunca masadan kalkıyorum. Bu is yüzünden gece uyku uyuyamiyorum benim gibi uni hatta lise okuyan kızlarda var. Kendimden çok büyük insanlarla oturmuyorum ama icim rahat değil. Yaklaşık bir aydır çalışıyorum 10-15 gündür masalara oturuyorum. Elim kolum bağlı başka bir ışte çalışıp ekim ayına kadar o parayı biriktiremem. Ayda 5 bin lira yapıyor. Evin kirası elektriği suyu var. Bu is yüzünden evlenemem ciddi bir ilişki kuramam diye düşünmeye başladım. Sizin fikirleriniz nedir? Ne yapmalıyım?

0|0

Erkekler Ne Diyor 38

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...