Sizce ciddi bir ilişkim olabilir mi?

Merhaba ben 24 yaşındayım.13 yasinda babamı kaybettim. Banka, otel, restoran, cafe, ağrı merkezi gibi yerlerde çalıştım yıllarca. Babamı kaybettikten sonra esrar içtiğim için denetim aldım. Açıktan üniversite okuyorum 3. Sinifim. Annem hasta ve yaşlı çalışamıyor. Eve ben bakıyorum ayda 5-6 kez annemin hastalıkları ve denetim için kosturuyorum. Uzun süre işsiz kaldım bir gecimimiz yok ve babamdan kalan 30. 000 borç var. Iş ararken cafe bar adı altında bir yerde garsonluga başladım. Gece çalışıyorum içkili ve yemekli bir yer çalıştığım yerde konsomasyon yapmaya başladım. Bana dokunan ya da cinsel anlamda konuşan insan olmuyor sapikca konuşan olunca masadan kalkıyorum. Bu is yüzünden gece uyku uyuyamiyorum benim gibi uni hatta lise okuyan kızlarda var. Kendimden çok büyük insanlarla oturmuyorum ama icim rahat değil. Yaklaşık bir aydır çalışıyorum 10-15 gündür masalara oturuyorum. Elim kolum bağlı başka bir ışte çalışıp ekim ayına kadar o parayı biriktiremem. Ayda 5 bin lira yapıyor. Evin kirası elektriği suyu var. Bu is yüzünden evlenemem ciddi bir ilişki kuramam diye düşünmeye başladım. Sizin fikirleriniz nedir? Ne yapmalıyım?

0|0
6|39

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen tercihim kendi ayakları üzerinde durabilen kişilerden yana oluyor. Başkaların muhtaç olmayan kişilerle olan ilişkiler daha sağlıklı olur. Geçmiş geçmişte kalabilir eğer insan kendine söz verdikten sonra. Herkes değişir, zaman geçer. Bence ciddi bir ilişkin olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Içimi sızlattın kardeşim. Başınız sağolsun. Vicdanın rahat değil ya işte bu yüzden kurtulabilirsin sende inan buna. Hayatta herşey bizler için o yüzden seni asla kınamam. Önce sen kendini sev ve kendine iyi davran kendine saygını yitirmeden kopar tüm bağlarını o ortamlardan güzelce Allaha tevbe et ve Ona yönel inanıyorum ki o vakit seni hak ettiğin gibi seven çıkacaktır karşına. Kimse için ailen için olsa bile hem bu dünyanı hem ahiretini mahfetme güzel kardeşim. Allah var herşey var unutma. Herşey gönlünce olsun inşallah bunu tüm kalbimle diliyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• ne desek bos etrafında duyulursa hayıflarlar senı ama sana helal olsun takdır ederyorum genç yasta butun yuk sırtına kalmış hayırlısı ıle bu yükten kurtulursun çalışırken orda yenı iste araştır , fazla içme derım o tur yerlerde çalışanlar mutlaka sonu kotu bıtıyor kendını kaybetme

1|0
    0|0
  • Millet sevgilim benden ayrıldı diye üzülür düşünür, ama sen.. Bu konuda seni tebrik ediyorum. Onun dışında evlenemem ciddi bir ilişki kuramam diye kaygılara düşme zamanı gelince olur hepsi bu işler nasio kısmet yani. bir bakarsın bir anda aşık olursun veya çok seversin, sonrada gerisi gelir zaten

2|0
    0|0
  • bakın size ne söylicem hanım efendi bildiğiniz herşeyi unutun. hayat çok ama çok dinamik ve değişken. sizin biraz sabır etmeniz gerek o kadar ve olabildiğince kendinize mukayit olun çok rahat yaşayıp sizden daha farklı şeylere bulaşan çok insaqn var kendinizi madden rahatlatınca şehir değiştirip yeni bir hayata başlamaya çalışın

1|0
    0|0
  • allah yardimcin olsun. Okuyunca bir tuhaf oldum. söyleyecek söz bulamadim :(
    aslinda miras reddi davasi acarak o borclardan kurtulabilirdin. Avukata danistinmi bu konuyu?

1|0
    0|0
  • Bunu öğrenen hiç bir erkek, seninle ciddi bir ilişki kurmak istemeyecektir..
    Öncelikle bunu bil..

Buradan ayrıl, kendine maaşlı sigortalı bir iş bul.
    Fabrika, tekstil türü yerler..

Buralarda fazla mesaide vardır, maaşından biraz daha fazla kazanırsın biraz daha çalışarak..

Şu anda çalıştığın yerin parası tatlı geliyordur, belki de şu an için mecbursun ama, kendi geleceğinden çalıyorsun; haberin olsun..

Ha, kendi vicdanına hesap verip, her şeyi göze almışsan devam et yine de.
    Ama bataklığın dibindesin, çok dikkat et..

Ayşecik rolünde p*rno film çevirmeye benzer bir iş yapıyorsun bir de..

0|0
    0|0
    • Ayşecik rolünde p*rno film çevirmek? Ha bide ekim ayına kadar ev kirası elektrik su ve borç toplamında 35-38 bini hangi fabrika veriyor söyle adresini gidip başlayalım

• Ha, kendi vicdanına hesap verip, her şeyi göze almışsan devam et yine de.
      Ama bataklığın dibindesin, çok dikkat et..

..

demişim bak yukarıda. Hepsini oku, analitik düşün biraz..

• Yanlız sana yapılan yorumlara sert tepkiler veriyorsun. Bu onun fikri ve sana yardimci olmak için doğru şeyler düşünüyor. Evet bazı şeylerde haklı olabilirsin ama bu işten gerçekten ayrıl. Çünku suanki toplum asla böyle bir şeyi kabul etmez. Hadi çocuk kabul etti diye düşün bunun ailesi osu busu var. Bence kısa yoldan daha düzgün işlerde çalış. Allah yardımcin olur.

• Öncelikle basın saolsun kardeşim.. Seninle biraz konuşalım İnşâAllah

1|0
    0|0
  • Sadece konuşarak para kazanıyosun anladığım kadarıyla. Kadın olsam bu mesleği keyfi bile yapabilirdim bir kaç ay. İyi para çünkü

1|0
    0|0
  • Kardeşim ne olursa olsun bence o işi yapma evlenme meselesinden değil ciddi ilişkinde olur evlenirsin de etik değil kadınlığın üzerinden bu senin maddi borcundan daha çok yorar ve yormaya başlamış bile. Borç zamanla ödenir sen normail işe gir

1|0
    0|0
  • Sen doğru olanı yapmışsın kimse kimsenin karnını doyurmuyor ihtiyacını gidermiyor helal olsun nerde çalışırsan çalış o güzel annene bakıyorsun 👏👏👏😄😄😄😄

1|0
    0|0
  • Kimse severek isteyerek yapmiyor, o yuzden o tur yerlere gitmem.
    Sanki o suça ortak oluyormusum gibi hisederim. Ki suç demek ne kadar dogru bilemiyorum...
    Anlatmak istedigim baska birsey ama dogru kelimeyi bulamadim su an😔
    Umarim tez zamanda daha iyi ve duzgun bir iş bulursun.

Ahlak bekçiliği yapan yargılayan hor görenlere sesleniyorum...
    Ölün!

0|0
    0|0
  • Bir is kur devletten hibe olarak para ödüyorlar is kur dan bir sertifika alıyorsun o sertifika is yeri acmak icin mi baska birsey icinmiydi icerigini hatirlamiyorum herneyse iste onu al ondan sonra devlet 50 000 tl ye kadar hibe ediyor 100 000 tl de kredi olanagi sagliyor hibe olayi kadinlarda %80 lik oran. Bunu arastir lütfen umursamamazlik yapma. Kendi isini kurabilirsin.. İş kur un sitesinde vardi bunu arastir detaylarini olmadi git iskur a ordan yardim iste

0|0
    0|0
    • Yazilari okuyunca sigortali bir is buldan baska birşey soylememisler ben bu yasimda bunu biliyorum araştırıyorum. Bos gereksiz yazilar okadar çok ki.. Üzüldüm yazina Başın sagolsun bu arada. Yazmayi unuttum yani çalışmani duyunca.. Birde Avukat la konusup reddi miras diye bir dilekce verirsen sanirim babandan kalan borcu reddetmis oluyorsun babandan herne kaldiysa hepsini reddediyorsun. Babandan kalan seylerden vazgeciceksin. Tapu tarla araba vb seylerden ozaman borcsuz yasarsin.

• Onu öldükten kısa bir süre içerisinde yapabiliyosun on sene gecince degil

• Onu bilmiyorum. Ama iskura gitmeni söyledim.

• evlenmeye çalış

1|0
    0|0
  • Sevdiğim ve uğruna öleceğim kadın kerhanede çalışıyor olsa da umursamam alır tutarın kollarından götürürüm fakir sarayıma. O benim kraliçemdir.

0|0
    0|0
  • sabırlı olmanı tavsiye ederim , yaptığın iş pekte düzgün bir iş değil ama geçimin için biraz daha dayanmalısın tabi burda anlattığın tavrı göstererek , her gecenin bir sabahı vardır unutma sabırlı olup isyan etmezsen Rabbim sana yardımını gönderecektir

0|0
    0|0
  • Para tatlı gelir, buradan eskortluğa koşarsın sen, sonun iyi değil. Kaç kurtar kendini, aksi halde kimse seninle duygusal ilişki kurmak istemeyecektir.

0|0
    0|0
    • Eğer dediğin gibi bir insan olsaydım. Şu an huzurlu uyuyor olur, dediğini yapar bunu buraya yazıp canımı sıkıp durmazdim..

• Oncelikle allah yardimci olsun. ama cozum su anki yaptigin degil onu soyleyeyim bir kere basladigin zaman para hosuna gider temennim oyle olmamasi ve bunu meslek haline getirip hayatini karartirsin. bence duzgun bir is bulup okul bitene kadar idare et ve sonrasinda okudugun bolumle ilgili bir is bul ve hayatina bak.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsın

0|0
    0|0
  • kapitalizm maalesef böyle insanlığı yok eder

lakin bu gerçek bu hakikat ki;
    şerefli 1 lira harici 10000 liradan iyidir

devam etmemelisin

0|0
    0|0
  • Ay da 5000 lirayla evlenme abla sen. Biriktir 10 yıla kraliçe olursun sen.

0|0
    0|0
  • Kimse eşini böyle bir işte kabul etmez ayrılmanın lazım.

0|0
    0|0
  • Zengin koca ama dzgün biri zngn olsam yardm eli uzatirim ama degilim malesef keske elimden bisey gelse

0|0
    0|0
  • Sadece ayaklarin batmisken hemen o batakliktan cik. Belirli bir sure sonra cirpindikca daha cok batacaksin. Daha mesru bir is aramani onererim. Iyiligin icin

0|0
    0|0
  • Başın sagolsun bilirim bende seninle aynıyım kayıplarda. Hayırlı biriyle evlen.

0|0
    0|0
  • Olmaz zz

0|0
    0|0
  • Güçlü bir bayansın ve hayırlı bir evlatsın bu yaşta ailenin bütün yükünü sırtlamışsın ne olursa olsun mutlu olacağına inanıyorum ve her ne olursa olsun kendine sahip çık herzaman

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Uzun uzun dertleşebiliriz istersen

0|0
    0|0
  • tövbe et namaz kıl ailen olsun

0|0
    0|0
  • kotu bir yol... Allah sonunu hayretsin ne diyek..

0|0
    0|0
  • Olur ya her şeyn zamanı var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni yadıgıyamam ne durumda olduğunu bilmiyorum ama bence başka bir iş bul ve Allah'a sığın. Başka bir yolu vardır.

1|0
    0|0
  • Konsomasyon ne demek

0|1
    0|0
    • Pavyonda, para karşılığı masada oturtulan kadınlar. Müessesenin çıkarı için çalışırlar ve müşteriye kıç baş oynatıp, sürekli daha fazla hesap girsin diye uğraşırlar. Genelde ufak tefek elle tacizde bulunmak serbesttir, ama pahalıdır..

Fahişeliğin bir durak öncesi gibi bir şey..

• O zaman kesinlikle bırak o mesleği başka yerde çalış niye böyle bir yere girdinki sen aklı başında biri olmalısın ki bu durumdan sende rahatszsın erkek 30000. Lira borçla senle evlenir ama sen adını sölemek istemyrm orda çalışırsan senle evlemmez başka bişey için gelir yanına lütfen bırak

• @__Vintage__ benim çalıştığım yer pavyon değil yemekli içkili bir yer kıç baş oynatmak deyimini bilmiyorum ben sadece sohbet edip para kazanıyorum. bir tarafimi elletiyo olsam hapse girmek pahasına çıkardım o işten bence fahiseligin bir durak oncesi senin önyargin

• Böyle bir mesleği yapman doğru değil

0|0
    0|0
  • Kadinin calisip calismamasi erkegin pek umrunda olmaz sonucta dugunu vs. sen yapmayacaksin bunlar hep erkegin derdi

0|0
    0|0
  • icinin rahat etmedigi işte calisma bence baska is aramaya bak illaki vardir Allah bir kapi acar merak etme eger o ortamda kalirsan daha cok alisacksin oraya ve sana normallesecek bu durum sonra bir bakmissin farkli yerlere gelmissin rabbim yardimciniz olsun

2|1
    0|0
Yükleniyor...