Kapat

Niye Bu kadar Havalısınız?

Niye Lan Niye bu kadar havalısnız? neden bu ego? ne sanıyonuz kendınızı? neden hep fazlasınızı ıstıyosunuz? neden ulasılmaz olma cabası? neden kendınızı bı halt sanıyosunuz? neden ınternete hıc olmadıgınız gıbı gozukmeye calısıyorsunuz? neden onca shopla guzel gozukme cabasındasınız? neden sahte yuzler takındınız? neden bı baskası gıbı davranıyosunuz? neden kirli yasıyorsunuz? neden uckurunuza duskunsunuz? neden hıc olmadıgınız bı ınsan gıbı davranıyosunuz? neden onca boya ve shopla fotograf atıp aslında 5 karıs olan suratlarınızı saklıyorrsunuz? bunları neden yapıyoruzunu? NEDEN ! NEDEN?

Güncellemeler:
GİZLİ KULLANICI acıklamış : insanlar olduklarından farklı olunca bişeyler ya da daha farklı bir şeyler kazanacaklarını sanıyorlar ama aslında kendilerini ve benliklerini kaybediyorlar ve bunu farketmiyorlar yaş bir raddeye gelip geriye baktıklarında ; değer miydi diyecekler apışıp kalacaklar.>

1|1
9|16

En İyi Kız Görüşü

• ay super soru evet neden neden? instagram görselleri sizii

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olduğum gibi olduğum için benlik bir mevzu yok gidebilirim :>)

0|1
    0|0
    • herkez bıle demıyorum. bırazı senın gıbı olsa yeter ya

• ulan sunu ılk yazsan eıc secıcem herkezde gorucek varya. helal olsun be oyle guzel anlatmısın ki

• eyvallah usta seçmiş kadar oldun. iyi geceler.>)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunlar hep kabul görme ihtiyacı. Çok normal olarak herkeste bulunan istekler. Bulunmaması biraz anormal hatta.

0|0
    0|0
    • öyle bişey ki artık olmaması anormal gözukuyor. dımı sadık olmak yalansız olmak durutst olmak bunlar aslında olması gereken seyler ıken artık bı krıter olarak gozukuyo.

• Hayır onu kastetmiyorum.
      encrypted-tbn2.gstatic.com/images
      Bunu kastediyorum. O davranışlar bu ihtiyaçları karşılamak amaçlı ortaya çıkan davranışlar. Doğru yoldan ya da yanlış yoldan olması kaynağını değiştirmez.

• hepimiz ayniyiz. .

0|0
    0|0
  • İnsan oldugumuzdan

0|0
    0|0
  • Çünkü ben mükemmelim!

0|0
    0|0
  • Sen birine öfkelenmişsin buraya mı döküyorsun içini git. onun yüzüne söyle daha iyi hissedersin😊😊

0|0
    0|0
  • çünkü eşşeğin...

0|0
    0|0
  • Adamsinn

0|0
    0|0
  • Because, people.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunu kızlara söylesen daha yerinde olur şimdikiler böyle. Tabi erkeklerde de var. Bizim orda bir laf var fazla havalanma kibirden elin uşağı havanı alır derler. ya da Allah öyle bir vurur ki eşşekten yavaş olursun derler. Çoooook gördük havalananların sonunu..

0|1
    0|0
  • Çünkü yavşağız

0|1
    0|0
  • İnsan sözlükteki anlamından uzaklaşıyor gittikçe. Ondandır.

0|1
    0|0
  • İnsan oğlu desem yeterli cevap olurmu?

0|1
    0|0
    • olmaz. olmuyor. benım aklım almıyor. kabul edemıyorum artık. ben nıye boyle degılım ben nıye havalı gozukmeye calısıp uckuruna duskun sahte takılmıyorum ben nıye ınsanlarla oynamıyorum BEN NIYE KAYBEDIYORUM? her zaman ıstedıklerı ınsanları soylelerle ama kısaca kötü ınsanlarla olur sımdı onlarmı ınsan ben mı? ama kaybeden biz? . okadar doldum kı bu geceye kısmetmıs dokmek ıcımı.

• bak kardesım her zaman ıyı kalplı sagdık sevıcek bılmemne ınsan ararlar. ama karsılarına cıktıgında gıbıp beterın beterını bulurlar. degerını bılmezler nıye ulan ozaman. hanı oyle ıyı bırını ıstıyordun hanı dıs gorunus onemsızdı . senın fızıksel gorunusunde kusur olabılr. yarın oburgun banada olmıcagı mechul ya. ama kalbın ınsanlıgın vıcdanın sevgın bunlar var. bunları ısterler ama lafta. ben bunu anlamıyorum ya ıdrak edemıyorum. bu gune kadar bende sustum ama artık kabullenemıyorum ıste. bagırıp cagırmam burda anlatmamda hıc bısıyı degıstırmıyor. anca senın gıbı ınsanlarla tanısabılyıorum dertlesıyorum hafıflıyor ıste. yınede benım gıbı dusunen ınsanların oldugunu bılmekte guzel. yalnız olmadıgını bılmekte guzel. varya kıtlendım artık cumle uretemıyorum ya.

• Boşver kardeşim iyi insanlar hep yalnlız ve dertlidir bir gece anlar derdimizi birde gerçek insanlar vicdanlar.. İnsanoğlu tamahkardır..

• Sende haklısın knk

0|0
    0|0
  • aynen jon mayden.

0|0
    0|0
  • Sözde kendilerini korumaya çalışıyor ezikler

0|0
    0|0
  • İnsan olmak bunu gerektirir, bunları yapmıyorsa ondan kuşkulanabilirsin.

0|0
    0|0
    • ınsanlık ölmüş ozaman.

• İnsanlık zaten lanetlidir, pislik bir mahluktur. İnsanlık hiç bir zaman yaşamadı ki, şimdi ölsün. Bugün internet varsa, biz seninle iletişim halindeysek, bu site kurulmuşsa bunlar hep o ego ve kibrin eseridir. Ego ve kibrin olmadığı dünya gelişmezdi...

• çünkü insaniz. insanlar birer bakteridir.

0|0
    0|0
  • heryerde soyluyorum sanada soliyeyim... suratına bakılmıcak tiplere bile cıkarıp seyinin resmini bile atan olduktan sonra.. kısacası fahişenin erkegi derim buna.. bu kızlar bizi bedavaya almaz :) nasıl olsa biri gider biri gelir dedigi için :)

0|0
    0|0
  • neden lan adama cevap verin

0|0
    0|0
  • İğne sokup havamı alsınlar istiyom 😄

0|0
    0|0
  • çünkü insanız

0|0
    0|0
  • Takip etmek için yorum atıyorum ama güzel soru :)

0|0
    0|0
  • Çünkü eşeğin zukunden dolayı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...