Sizce iç savaş ihtimali var mı?

PKK dışında iç savaş ihtimali var mı? Ülkenin tepesindekiler yıllarca halkı böldü parçaladı aşağıladı. Halk aslında bölünmüş durumda. Yani ilk kıvılcımda alev alabilir ülke. Bu yüzden yurtdışına kaçmayı düşünüyorum. Sizin fikriniz ne?

Güncellemeler:
arkadaşlar tıpkı kendinize yakıştırdığınız gibi küfür ediyorsunuz. eğer bir daha küfür eden olursa engelleyeceğim. ağzınızı toplayın yeter artık!

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Kaç ama birdaha gelme

0|0
    0|0
    • maalesef böyle yapacağım. gönül isterki bu ülkede kalalım. ama eğer yurtdışına gidersem orda sizlerin imajını azda olsa temizlemek için diğer türklerle ortak çalışmayı düşünüyorum. malum.. rtenin hesapsızca işleri yüzünden tüm dünya bizi işidçi sanıyor. elimden geleni yapacağım meraklanma memleket kurtarmıyoruz üzerimize düşeni yapacağız.

En İyi Erkek Görüşü

• Türk değilsin anladigim kadarıyla kaçmayı düşünmek falan

0|0
    0|0
    • insanların gidişatı çok korkutuyor sevgili aktroll
      gelene geçene bunlar kürt bunlar dinsiz bunlar komunist diye bar bar bağıran ben değilim sizlerin çok sevdiği rte!

• Ben Ülkücüyüm kardes kalıp laflarını az ötede kullan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• savaş olursa kendimi savunamam kimseyi öldüremem beni kim öldürüyosa öldürsün ölene kadar yaşarım bu ülkede ne tabancam var ne bişey napcam tükürcemmi :P mecbur evin kapısını kitlerim evde ne varsa kapının arkasına yığarım yaşaya bildim kadar yaşamaya çalısırım işte ne bileyim ya ölürüm işte

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Sanmam, iç savaş bizde zor. En iyi başka ülkelere gitmek

0|0
    0|0
  • son cümlenden dolayı sana bacım diye hitap edicem. bizim istiklal marşımız bile KORKMA diye başlıyor bacım. iç savaş çıkarsa çıkar Allahın emridir 2 mermi biz atarız 2 mermi onlar atar sıkıntı yok iyi geceler bacım

0|0
    0|0
  • Bir an önce kaç gitte senin gibi sallamasyon düşünen insanlardan kurtulalım

0|0
    0|0
    • meraklanma ilk fırsatta yapacağım bunu

• Doldurduk göçmenlerle ülkeyi yarın Kürtlerle bir olup ayaklanırlar hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Silktir git hemen şerefsiz

0|0
    0|0
  • savaş olmaz sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...