Çok mutsuzum ne yapmalıyım bilmiyorum :( ?

Çok sorunlar yaşadım ve artık çokta yoruldum ne zaman birini sevsem gidiyor birşeyle ilgilensem bitiyor bunlar küçük şeyler belki ama ben git gide katılaştığımı hissediyorum o kadar sert gaddar çevreme güvemeyen biri oldum ki kendime inaamıyorum ve ölümden korkmama rağmen yaşamak değil de biran önce ecelimin gelmesini ve bu dünyadan kurtulmayı istiyorum sanki bu dünyaya fazlayım :( ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne takıncam umurumda olmaz

0|0
    0|0
    • Keşke benimde olmasa

• o dediğini bilmiyorum ben onunla bile uğraşacak halim yok

• İnsanoğlunun fazahafi tembellik

En İyi Kız Görüşü

• Bende şu an çok kötüyüm

0|0
    0|0
    • Ne yapacağız böyle bilmiyorum :(

• Ağlamaktan başka ne yapabiliriz

Erkekler Ne Diyor 7

• biraz daha bekle ;) hicbisey düzelmeyecek kabullenerek yasamayı ögrenmelisin bnde aynı durumdaydımki ben dahada kötüsünü yaptım beceriksizliğim kurtardı hayatımı :D sonucta bosver sallamadan yasa herseyi cevreni umursama cünkü umursadıgın icin değer verdiğin icin mutsuzsun ;)

0|0
    0|0
  • Nasıl olsa öleceksin bence çok acele etme derim ben.

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdarip çok insan var. Yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • sıranı bekle ön sıradan ben saff tutmus bulunmakdayımmm

0|0
    0|0
  • Sen hep mutlulugu insanda aramissin baska seylerde de ara bence

0|0
    0|0
  • Bende yorjldjm

0|0
    0|0
  • Al benden de o kadar artık ölüm tek kurtuluş ilarak görüyorum ecelim gelsin istiyorum bir an önce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin dert dediğine başkası şans olarak bakıyor. Dedin bu olsun, insanlar neler yaşıyor

0|0
    0|0
    • Tabiki öyle ama herkesin derdi kendine büyük yani hasta için sağlık aç için ekmek gibi bir şey bu

• Ben anlatamadım sağlıklı olduğum için ailem için şükrediyorum şunuda bilirsin ki sevilmek sevmek ve güvenmekte bir ihtiyaç ve bunun yokluğuda acı verir

• be fazla duygusuzum galiba... Sadece ölüme görürecek kadar büyük bir şey değil... Bunu demek istedim

• Bende mutsuzum... Çay içiyorum ben geçmiyor ama iyi oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...