Ayaklarının üstünde durabilen kendinden emin kadın daha iyi değil mi?

Bnc ne olursa olsun ayaklarının üstünde durabilen kendinden emin kadın olunmalı bu hayatta diğer türlü insan olduğunu hissettirmiyorlar bile varlığına saygı duyulmalı sizce?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Saglam basican bu hayattaaa

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Erkege muhtac olup sonra erkeklerin saygisizligindan mizmizlanan kadinlari gormek gercekten garip. Kadin ya da erkek, herkes kendi ayaklari uzerinde durabilmeli.

1|0
    0|0
    • bu konuda çok da suçluyamam ailenin ve adamın ailesinin kabahatide çok ama bunu anlamak mesele bnc bunu anlamalılar ki öyle nesil yetiştirmesinler

• bak aynı yere çıkıyor. Yine kadınlardan revizyon bekkiyorum.
      unutma ki bu toplumun %50'si kadın.
      her toplumda böyledir.
      Kadın eğer baş kaldırmazsa, insan gibi yaşayacağı şekilde kendi oyuyla kendine değer veren yönetimi seçmezse, kendini ezdirmeye devam ederse bu böyle gider.

• işte erkekde de empati gücü gelişmeli hem kadının içinde özgüven artışı olur cesareti olur baş kaldırmasıda kolay bişey değil sonuçta ama kendileri o durumda olsaydılar nasıl hissederlerdi duygusu gelişse çözcekler işi tabi sağlıksız düşünen kadınlar da var o ayrı zengin koca buluruz boşver sınavı diyen vb.

• evet öyle erkekler sarsın korusun isteriz ama hepsi şerfsiz

0|0
    0|0
  • Yani katılıyorum kadınlar ayak üstünde durabilmeli kimseye muhtaç olmamalı

1|0
    0|0
  • Varligina saygi duymak ayri, kariyerine saygi duymak ayridir.

1|0
    0|0
    • kariyerden bahsetmiyorumda hayatıyla önemli kararları alırken kendisine saygı çerçevesinde hayatındakinide katmalıdır bnc kendisine olan saygısını eğer öldürürse ondan eser kalmaz bnc

• Anliyorum, saygi onemli..

• empati çok önemli

• ayakalrı uzerınde durabılen kadın ıyıdır fakat bunu dıle getıren kadın bır hayli iticidir

0|0
    0|0
  • kadın sert dikl duruşlu ama duygusal olmalı

0|0
    0|0
  • gerisi sürünüyo zaten

0|0
    0|0
  • Ekonomik ozgurlugunu eline alan her kadin erkek cinsine karsi daha kendidir.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Ayak vs çok itiçi çok iğrenç kadınların bakımsız pestil ayakları aklıma geliyor.

0|0
    0|0
    • paraya kıy maniküre gönder o zaman

• bn 3 4 insan değil herkeste kabahat buluyorum

• Herkes birbirin hayatını etkiliyor

• evet daha ii ama dırdır etmesin, başa kakmasın yeter.

0|0
    0|0
  • Tam evlenmeliksin :)

0|0
    0|0
  • hangi açıdan,

0|0
    0|0
  • kadın ayaklarının üstünde durmalı kaç yaşına gelmiş emeklesin mi zuhahahahah :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya ben sunu anlayamıyorum etrafta o kadar mutsuz evlilik varken hala gençlere ozellikle bayanlara bu evlen yaşın gelmis baskısı nedir kadin kocasından sikayet ediyor ama obur tarafta kızım yok mu biri ne zaman evlenicen diyor bırakın yahu su milletin peşini once insanlar bir sağlıklı düşünmeye başlasin sonra evlenir zaten

1|0
    0|0
    • sanırım bu dertten müzdaripsin :D ama mükemmel insanı arıyosan boşuna bekleme :D ikiniz birlikte birbirinizi mükemmel yapabilirsiniz ancak bunun içinde çaba emek gerekiyor bunu hemen evlen açısından demiyorum kendi hayatın onları kırmadan anlatmayı dene ama evlencek yaşta olduğun için bunları da söylüyüm dedim :)

• Bana denmedi bugun kuaförde çalışan bayan musteri kıza şakayla karisik soyledi kendi evliliği eh iste idare eder evet herkes evlenicek zamanı gelince ama nooluyor biliyor musun kızları evde kaldın krizine sokuyorlar kızlar da normalde evlenmicegi istemicegi erkekle o gazla evleniyor sonuç hüsran mukemmel insanı aramıyorum sadece insanların bu tip konulara bu kadar burnunu sokması sacma baska şeyle uğraşmalılar elalemin hayatıyla degil

• en iyisi napmalı biliyomusun ele alcan bir megafonu tüm mahalleye anlatcan :)

• Katılıyorum 👍

0|0
    0|0
  • tabiki bu acidan kendimle gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • Evet tabi ki öyle pısırık insanı sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...