Hoslandım erkek pas vermıo sadece arkadasca konuşuoz :///// ?

5gün oluo tanışalı onu seviyorum gercekten baglandım da :/ benimle ark gibi konuşuo hahaha lı falan ilgi göstermıo tam mıllıyetcı sımdıye kadar bı kez bulustuk ıkıdebır vatan meselelerını mıllıyetcılı anlattı ılk bulusmada-.- . Ikıncı buluşmada bugn olacaktı ama işi cıktı bulusamıcaz dedi tm dedi.. Ve whatsappe de en son 2-3saat önce girmiş yazmıo da :/// uyuyo mu napıo halbuki sabahlara kadar ark larıyla gezen bir tip öglene kadar da uyuyan.. Napmaya calısıo,? Belki henüz yeni tanısma dönemindeyz diye acılmıo dedm ıcımden ama artık bana acılsa süper olacak gercekten seviyomu bilmiyorun ilgi birazcık var tek oda arkadasca gibi uyuamaz oldum yardm ltfn? onu takmasam hıc tınlamazda öyle de bir havalı bomba napım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yavas tempo askina inaniyor.

1|0
    0|0
    • Öylemi dion napion sesin cikmio dedim cünkü dünden beri yazmio sarafcidayim dedi takilarin resmini yolladi napmaya calisio :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Havalıysa işin zor.

0|0
    0|0
  • Bence üzerine gitme çocuk kendini beğenmiş züppenin teki senden hoşlandığını sanmıyorum. Acı bir sonuçla karşılaşmamak için hayallerine son ver kendi iyiliğin için.

0|0
    0|0
  • 5 günde?
    seviyon?

bende hz yusuf

0|0
    0|0
  • Bu neya matematik sorusu gibi bilinmeyen bir soru.
    Pas vermiyorsa gördüğün yerde vur kafasına 😄😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...