Askerde dayak yiyen oldu mu hiç?

2 yıl önceydi alt devlere hoşgeldin dayağı attık diye uzman çavuş da bize girişti tek başına, göğsüme yumruğu bir koydu ölüyorum zannettim iyi mahkemelik falan olmadık...

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Yorumsuz geçemedim 😀 bakalım neler yazmışlar

0|0
    0|0
    • klavye artisti dolu kışlada korkudan tir tir titreyecek adam burada yok şöyle yaparım böyle yaparım diyor birde şikayet edip yazı sildiriyorlar ahah verdiğim cevapların çoğu silinmiş

• Aynen 😀 sen takıl işte hee tamam de Eğlen biraz
      Benimde yorumlar çok silinir bu yüzden

En İyi Erkek Görüşü

• Diskoda gardiyandim hep dovdum 😐

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgilimi dövmüşler

0|0
    0|0
  • hak etmişsindir

0|0
    0|0
  • Ben yemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yok yemedim

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin dayagı he sen bana at rütbe filan dinlemem hastanelik ederim askerliğide yakarım. Sizin gibileri tavana asmak lazım

0|0
    0|0
    • türbe yazmışım mk rütbeliler

• gitmedim

0|0
    0|0
  • Dayak yasak, ama illa "ben dayak istiyorum" diyorsan rütbeli dövüyor. Eline sağlık uzman çavuşun.

0|0
    0|0
  • hayır, yemedim.

0|0
    0|0
  • bir kere bile yemedim

0|0
    0|0
  • Ben henüz askere gitmedim ama evimiz askeri bölgeye yakındı gidip gelirken komutanların askerleri dövmesine şahit oluyordum. Lan diyordum ben napacam askerde :D

0|0
    0|0
  • 300 den düşünce :) :) Şaka bazında

0|0
    0|0
  • Hahaha lan oğlum niye dövüyorsunuz adamlar yeni geldi diye öyle şey o olur:))

0|0
    0|0
  • Atanı anasından doğduğuna pişman ederim. İsterse Orgeneral olsun. Babamdan başka kimse bana saçma sapan şeyler için dayak atamaz. gururuma yediremem. Çok kusurlu bir kabahat işlemişsem bir şey diyemem.

0|1
    0|0
    • hav he he heryerde borun öter ama tsk da ötmez bunu unutma, ne adamlar gördük tir tir titriyor kışlada

• Öfkeli halimi görsen böyle söylemezdin kardeş. Kolay kolay öfkelenmem ama bir öfkelenirsem kimseyi tanımam diyorum. Sadece o generale değil, bizzat ailesine dahi zarar vermek isterim. Lisede bile sebepsiz yere hakaret yediğimde kalürifer üzerindeki kızağı hocanın kafasına vurmuştum. Suçsuz yere kimse bana dayak atamaz, attırmam !

• sen rdm olarak yaparsın kesin, sana silahda verezler haddini aşarsanda azına eder altınada eğitim zaiatı yazarlar bk yoluna gidersin

• Askere gitmedim daha 6-7 sene sonra belki giderim

0|0
    0|0
    • belki gideirim derken? türkiyede herşeyden kaçarsın ama askerden kaçamazsın

• Turkiye de olacagimi kim soyledi :D

Yükleniyor...