Kızlar bir bakar mısınız?

Kızlar bu kaslı erkek akımi ne ya benim hic ilgimi cekmiyor merak ettim sizi bu kadar etkileyen ne?

Güncellemeler:
Kızlar hepinizin goruslerine saygı duyuyorum sadece merak ettigimden sordum 😊

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aaaa olur mu uzun boylu ve kaslı olmalı karakter hiç önemli değil. Uzun boylu ve kaslı oldu mu içleri eriyor resmen :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Demekko kas ilgilerini çekiyor şekiller felan sisiklik pazi. Hoslarina gidiyor

1|0
    0|0
  • Sadece farkındalık başka bişi değil. Bende vucutluyum ama sporla ilgilendiğim için sırf vucut yapmak için amele gibi fitness calısmam.

1|0
    0|0
  • Görüntü, kas dediğin yürekte olur vitrinde değil.

1|0
    0|0
  • Ilk defa duydum bir kizin ilgisini cekmedigini ilginc ama tebrikler

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum uzun olsun, kaslı olsun, yakışıklı olsun hiç insan olsun diyen yok.

1|0
    0|0
  • kadınlar görsel tahrik olmaz erkekler görsel tahrik olur
    çıplak kadın vucudu erkeği çeker kadını çıplak erkek vucudu çekmez bilimsel bu
    estetik görünür sadece

0|0
    0|0
    • birde benim yaşımdakiler iyi bilir 27 yaşındayım diziler ile oldu bu 2005 den önce kaslı erkek asla sevmezdi kızlar hatta gay derlerdi ayı gibi falan sakal da dahil buna

• neden okumuyorsun islam öyle isim olarak kalmamalı bence
      mesela nasıl bir tip erkek olmalı sorusu islama uygun mu ya da nasıl bir kadın tipi fiziksel sorum

• Cevabinu bilmiyorum ama bakarim tesekkurler

• göbekli mi isterdiniz?

0|0
    0|0
  • Of sendemi :Dd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Görüntü güzel diyedir. Yoksa kasını ne yapacaklar anlamış değilim :D adamı seviceksin kasını değilllll :)

1|0
    0|0
  • Çok ilgi çekici

1|0
    0|0
  • Ben döşü kıllı göbekli seviyom^^

1|0
    0|0
Yükleniyor...