Hoslandim erkek benimle mesafeli konusuo onu nasil etkilerim seviyorum onu?

Merhaba ark.. Birinden hoslaniyorm ama bana bir türlü acilmadi halen.. Konusali 5gün olcak yani tanisali simdiye kadar bir defa bulustuk normalde bugn ikinci kez buluscaktik isi cikmis.. Bulusamicaz malesef dedi.. Ondan hoslaniyorum onu ben buldum gördm ekledm tanimiyodum.. ama benimle konusunca hep hahahaha, li falan konusuo sanki sevmio arkadasca gibi.. Ve cok gec yazio.. Onu cok seviyorum artik bisey yiyemez oldm cok az uyuyorm yardim lütfen? Yaslarimiz ben 20 o 23

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 5 gün mü oldu tanıyalı

2|0
    0|0
    • Tanışalı evet şimdiye kadar bir defa buluştuk

• :(((((

• Üzülme hayatını başkalarına ait olarak geçirirsen o hayat senin olmaz ve bende birini seviyorum ve ona firsatim olduğunca söylüyorum ama o olmadan olmaz tavırları yapmıyorum sende unutmaya bak karşına illaki birileri çıkar, çıkacakda

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekleri etkilesen ne olacak seviyor serdin sevmez ki hiç bir zaman emin olamazsın sevip sevmediğinden.

1|0
    0|0
    • Onu seviyorm cok az uyur oldm yemek desen az yıyorm kafam allak bullak napıosa yazmıoda en son 2saat önce cevrimiciydi ses yok acaba ilgilendi kısılermı baska bılmıom ya :(((((

• İnan anlayamazsın. Canım çok yanıyor benim de, sevildiğimi zannettim ama yanılmışım. Ne kadar salak olduğumu unutmuştum hatırlatanlar sağ olsun. Senin meseleye gelince sende hiç bir zaman emin olamazsın takma kafana erkekleri. Hayat onlarsız çok daha güzel.

• Dogru

Yükleniyor...