Fenerbahçeyi tebrik ederim beşiktaşlıyım şampiyonlugu kaybettk biz mantıklı açıklama yapan herkes cvp verebiilir?

evet takımdaşlarım ve fenerbahçeliler düşüncelerinizi bekliyorum?özellikle fblilerin?

Güncellemeler:
dddsdfds
fsdfsfsfdsfds

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Rıza Beşiktaşa yatar diye ağlayanlar , haftaya Aykut kime yatacak onu öğrenmiş oldular

Dun osmanlı tokadından sonra hocasına küfür edip şampiyonluk gitti diyenler bugün şampiyonuz diyorlar
    Fb 4 önemli deplasmanı , gs , konya , trabzon ve başakşehir maçlarından en az ikisinde puan kaybedecek
    Hem quaresma hem de töre olmayınca üretkenlik doğal olarak azalıyor. Sıkıntı yok lider Beşiktaş şampiyon olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• ben besiktasliyim sonuna kadar takimimin arkasindayim biraz yürekli ol takimini destekle yenildik diye aglama

0|0
    0|0
    • benim yorumlarımı ve sordugum sorularımı araştır biraz ben beşiktaşın şampiyon olamacagını ne zman sölemişim

• geçmisi unut su an lideriz takimini destekle daha 8 hafta var ayrica sevinmek için sevmedik biz besiktasi

• tamam o zman maçları izlemeyelim bizi zaten böyle uyutuyolar sevinmek için sevmedik tamam ama elimizdeki ekmegi niye veriyoruz

• Fenerbahceli olarak besiktasin sampiyon olmasini istiyordum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...