Köylü olduk iyi mi?

Böyle dangalaklar yüzünden kibarlik ve görgü = eziklik olarak algilanmaya başladı yazıkKöylü olduk iyi mi?

0|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

• Niye herşeyi deneyip , savuşturup mağazayı terk ettikten sonra arkandan çalışanlar tarafından sövdürme eylemi sonucumu şehirli olunuyormuş.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zekasız bir oğlancığa bakarak köylü olduğum kanısına varılamaz. Varılsa bile ayıp değil köylü olmak

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Çocuk haklı köylü milletin efendisidir Ammaaa köyün de şehere geldiler mi sooon derece çekilmiyorlar ki şehirler bunlarla doldu taştı.

1|0
    0|0
  • Twit sahibinin kafa yanmış.

1|0
    0|0
  • Bir koyluyu bu kadar kaba ve gorgusuz yorumundan anlarsiniz Nokta... denizlinin yerlisiyim her denedigim seyi elimden geldigimce katlarim. cunku orada calisan kisiler benim gotumu toplamakla mukellef degiller...

1|0
    0|0
  • buna köylülük değil, edep ve insanlık diyoruz biz. ben de aynını yaparım.. köylü de değilim ne garip.

0|0
    0|0
  • İleri derecede g. erizekalı

1|0
    0|0
  • kendi bizzat oro. pu çoçuğu olduğu için arkada bıraktığı elbiseleri düzeltmeye gelen çalışanın annesinin mesleğine küfür etmesi ona mantıklı geliyo olabilir yadırgamayalım

0|2
    0|0
  • Ben tezgahtarları düşünürek katlarım yazık onlarada hergün yüzlerce insan bakıyor deniyor onlar topluyor raflara yerleştiriyor bu salağın köylü olduğumu düşünüp düşünmesi hiçte umurumda değil evet köylüyüm fars dili edebiyatı mezunu 4 dil bilen bir köylüyüm

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • köylü olmak bu adam olmaktan iyidir

0|0
    0|0
  • Beyinsiz olan insanlarida boyle yorum yapanlardan rahat anlayabiliyoruz (amet)

1|0
    0|0
  • Köylü olmanin neresi kötü?

1|0
    0|0
  • turkiyenin ortalama beyinsiz insani

0|0
    0|0
  • bunu yazan bu gevşek kaç mağaza da kaç defa satış danışmanlığı yapmış acaba , kaç defa 100lerce dağılmış kıyafeti katlayıp yerine koymuş, kaç defa mal taşımış indirmiş, dizmiş düzenlemiş, böyle gevşekler yüzünden memleketimizde adab-ı muaşeret diye bişey kalmadı.

0|0
    0|0
  • bende köylüyüm o zaman orada ki çalışana saygısızlık olmasın diye her denediğimi katlar rafa kaldırırım

0|0
    0|0
  • bu oççç nun önde gideni o köylü dediklerinin zıtığı pok bile olmaz. bunları zikip sığıra katmak lazım

0|0
    0|0
  • çıktığı yere baksın önce

0|0
    0|0
  • Bence övmüş gibi algiladim çünkü dusunceli insanlar yapar bunu.. öbür türlü yapan varsa medeni veya şehirli oldugu anlamına gelmez..

0|0
    0|0
  • köylü milletin efendisidir. o ayrı bir mesele.
    ikinci bir konu da başkasının lafıyla mı olucaz sanki ak

0|0
    0|0
  • size o hareketi yaptığın için köylü diyen zihniyet yahudi zihniyetidir yani size edebi hayayı saygıyı unutturmaya calışan zihniyet... bu arada köylü milletin efendisidir bunuda unutma

0|0
    0|0
  • Boş düşünce ve boş bir beyin. Yani mağazaya girip etrafı dağıtarak mi alışveriş yapılırmış. hiç umrumda değil. Ve bir insan kendini biliyorsa bunlara takılmaz bende dahil.

0|0
    0|0
  • Iyiki köylüyüm

0|0
    0|0
  • bunlarij lafinimi umursuyorsun takma

0|0
    0|0
  • Bunlarda insan değil

0|0
    0|0
  • Köylü değilim ama olmaktan gocunmam. Kimsenin poposu yemez onlar gibi yaşamaya

0|0
    0|0
  • Anası ingiliz prensesi ya çocuğun

0|0
    0|0
  • Bunlar trol laflar dikkat çekme amaçlı twitter jargonları.

0|0
    0|0
  • Kendisi de taş devrinden kalmış arkadaş belli ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Buna ne diyecegimi cidden bilemedim tam manasıyla saçmalık. Bu tamamen insanın nezaketiyle alakalı bişey bazıları buna KÖYLÜ olmak diyorsa ne mutlu bana ki o kişiden daha görgülü kibar ve KÖYLÜYÜM. daha da diyecek söz bulamıyorum buna.

1|0
    0|0
  • Ben bugüne kadar hep denediğim kıyafeti yerine bıraktım veya görevli varsa ona verdim tezgahta baktıklarımı da katlayıp yerine koymaya çalıştım orda çalışanlar hayvan degil onlar da insan uc kurusa ayakta dikilip milletin talan ettiği mağazayı toparlıyor birazcık dusunceli olmak bu zengin zuppelere zor geliyor serefsiz kopekler

1|0
    0|0
  • Teallam yaa 😂😂

1|1
    0|0
  • Kesinlikle haklısın

1|0
    0|0
  • Siz SEHIRLILER de denediginiz tişörtleri önünü bile çevirmeden pantolonlarin arasına atarsınız, mantığını senin🔫( Koyluluk buysa gurur duydum kendimden suan🙏)

0|0
    0|0
  • Alakasız...

0|0
    0|0
  • Köylüyüm

0|0
    0|0
  • Adam ironi yapmış malmısınız ya.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ki

0|0
    0|0
  • Çok saçma.
    İnsanlar bin kere düzeltiyor nezaketen yerine koyuyorum.

0|0
    0|0
  • Ohhh ben :)

0|0
    0|0
  • Köylü ve şehirli ayrımı yanlış bir kere. Köylü milletin efendisidir!

0|0
    0|0
Yükleniyor...