Marka giyinen kadın hakkında neler düşünüyosunuz?

Her şeyim marka olsuncuyum. Dışardan bu nasıl gözüküyo olabilir?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Henüz daha belirli kalıplardan kurtulamamış olarak görürüm ama bunu onun acizliği anlamında değil toplumsal olarak ne kadar acınası bir halde olduğumuz düşünürüm elbette senin marka giyinmen umurumda değil umurumda olan senin o markayı giyindiğinde ötekilerden üstün olduğunu hissetmen ve bunu marka ağzıyla dile getirmen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkekler çok dikkat etmezde ama biz kizlar bakariz inceleriz, ve ona görede dikkat ederiz kiyafetimize falan 😄 karşindaki seni inceledimi yani bir kiz bastan asagiya bakiyorsa defalarca o zaman sen çok iyi bir sey yapmissindir 😄 başarilisindir 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bir şey düşünmem.. kendi tercihi yeter ki insanlık nedir bilsin.. insanları markalarıyla değil insanlığıyla kritize etsin

0|0
    0|0
  • pazardan giyinen kadın daha çok ilgimi çekiyor

0|1
    0|0
    • İstanbul'da pazardan giyinen, pazarlık yapabilen hatunu nerden bulabilirsin?

• Öyle bir kız ile evlenmem çünkü gözü yüksekte olan bir kız ne vardan anlar nede yoktan. Hani derler ya kadının huyu para yokken anlaşılır diye.. O tip bayanlar genelde o kapı senin bu kapı benim dolaşıp gününü gün ederlerde.. Hiç birsey umurlarında olmaz. Varsa yoksa giyim kuşam gezmedir hayat onlara. Kadının makbulü açık giyinmeyip ahlaklı olan az konuşan az gezendir derler.

0|0
    0|0
  • umrumda degil

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın ama salaklığın önde gideni dir örnek vereyim bir tekstil atölyesinde çalıştım trikoları en lüks mağazaya da verdik tablacıya da tablacı 2 tl ye sattı lüks mağaza 6 tl ye halbuki ikiside aynı maldı sadece o isme o kadar para veriyorsunuz

0|0
    0|0
  • ben bu zamana kadar hıc bır kadının/erkegın gıydıklerının etıketıne bakarak davranmadım , parası olan gıysın

0|0
    0|0
  • Parasını bana ödetmiyorsa hiç sorun değil istediğini giyebilir :D

0|0
    0|0
  • Ben kaliteli olsun isterim tabi o ürünlerde markaysa yapacak bir şey yok Marka diye gidip Lacoste Kemer'e 300 TL vermem gider derimıddan 75 TL alırım Armani bir gömleğe 350 Tl vermem gidip Levis 100 TL alırım

0|0
    0|0
  • kalite daha önemli

0|0
    0|0
  • Egolu

0|0
    0|0
  • Itici bir kiz
    Isim olmaz

0|0
    0|0
  • Ne kadar da Tumblr girl derim

0|0
    0|0
  • Musrif

0|0
    0|0
  • dışarıdan vay tiki derim. bunu alana allah kolaylık versin derim bir de :)

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Varımı yogumu 1 makyaja 2 markaya kaptırmaya gerek yok der diğer tarafa bakarım 😀😀

0|0
    0|0
  • Kimi gösteriş hava olsun diye kimisi ise sadece kaliteli sağlam giymek için alıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Zengin olabilir ya da zengin erkeklere meze olup para kazanıyo olabilir

0|0
    0|0
  • Savurgan

0|0
    0|0
  • hiç bir şey,

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Pek haz etmem vallahi. Cok mu onemli insanin ne giydiği. Duzenli ve temiz olduktan sonra ne fark eder.

0|0
    0|0
  • markada kötü ya pişti olanlar asıl onlardan daha çok çıkıyor kardeşim h&mden bir üst aldı 6 kez pişti oldu ya belki görmüşsündür sende o üstü kolunda deadly yazıyo ya

0|0
    0|0
  • Marka derken aç biraz bir çantaya 1000 tl veriyomusun

0|0
    0|0
  • Normal ne gibi gözükebilir ki sınıflandırılacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Metaryalist, kapitalist vs

0|0
    0|0
  • Marka giyindiğini düşünürüm lol. :(