Tartistigim arkadaşım yüzünden daha yakın oldugum arkadaşlarımla aram bozuldu. Ne pacagim? Onları geri nasıl kazanırım?

Bir arkadaşım vardı "p". P ile kavga ettik daha sonrasinda o da benden intikam almak için herhaldeki ortak arkadaşlarımızı bana karşı doldurdu. Ona karşı yapmadığım şeyleri olmus gibi anlatmis ya da yaptigim veya söyledigim seyleri üstüne katarak anlatmış ve de sonrasinda onlar hakkinda da konustugumu falan soyleyip iyice benden uzaklastirmayi hedeflemiş resmen. Basarili da olmus sanki. Artik eskisi gibi degiller. Bu durum beni üzüyor. Hani gelip sorsalar cevaplarim yalansiz ama onu da yapmiyorlar. Aramiz duzelsin istiyorum. Ben bu arkadaşlığa emek verdim ve bir gerizekali yüzünden böyle olsun istemem. Olacaksa da baska nedenlerden olsun canim yanmaz ama yapmadigim bir seyden dolayı dışlanıyorum. Ne yapmalıyım? Yardim edin...

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 arkadaşına da bir müddet süre ver ortamın gerginliği azalınca yakın arkadaşına dön/yada dönecektir o sana Zaman herşeyin ilacıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Git arkadaşlarınla konuş düzgünce anlat.

0|0
    0|0
    • Ne diyeyim ki? Nasil konusayim

• Neden soğuksunuz bana karşı bir şey mi oldu de. Zaten konu açılır sen de anlatırsın olayları. Şu an yalnız kaldın gibi oldu biliyorum. Sonuçta barışacaksınız uzatmanın anlamı yok. Gururu bırak ve konuş

• Gururdan da degil de ne diyecegimi bilmiyorum.

• Git onlara baştan başa herşeyi anlat. Ve iyi dost değillermiş hemen ona inandiysalar.

0|0
    0|0
    • Ya bastan anlatmamamin nedeni de arada kalmasinlardi yoksa cekindigim bir durumda yok oyle. Bilmiyorum iyiler mi kotuler mi? Kalbim cok kirildi dogrusunu soylemek de gerekirse

• Tavrin nasildi? Kavga ettigin kisiyi sucladin mi ya da arkadaşlarını?

• Hayır karşı tarafı suclamadim dedim ki böyle böyle oldu şöyle böyle oldu siz bana inanmadiniz karşı tarafa inandiniz anlattıklarım doğrudur şimdi istediğinizi yapın ben öyle biri değilim yanlis tanimissiniz dedim

Yükleniyor...