Pişman olacaksınız erkek arkadaşlar. hiç düşünüyor musunuz bu ihtimalleri?

bir gün böyle eglenmekten bıkacaksınız. kadınlara sizin begeninize uyduğu sürece hepsi aynı gözüyle bakıyosunuz ya bigün bıkacaksınz. gerçek bişeyler arayacaksınız. değerli bişeyler. değer bekleyeceksiniz en safından. ama o zaman da kadınların hepsinin artık o aşağıladığınz duygularından ve erkeklere deger vermekten vazgeçtiğini göreceksiniz. kadınlar önce sever sonra kırılır ve taşlaşır. erkeklerse önce eglenir kırar sonra bu eglenceden bıkar ve daha degerli duygular arar. bu sefer de artık o kadınlardan hiç bir iz kalmamış olur. -- bu paylaşımım bu cümlelerde anlattığımı deneyimlemiş olanlara gitsin. her iki cins için de. şimdi herkes üstüne alınıp da saçma sapan yorumlar yapmasın.

Güncellemeler:
...
----

2|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

• Duygularıma tercüman olmuşsun tebrik ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Lan hep erkekler mi suçlu !!! Siz kızlar melek mi sanıyorsunuz kendinizi? Adam gibi seven, iyi karakterli olan erkekleri reddeden, bu erkekleri kullanıp atan, acımadan üzen siz kızlar değil misiniz? Lan, yürüyün gidin işinize saçma genellemelerinizi kendinize saklayın. Babalarının asgari maaşıyla 72 taksitle zor aldığı Ayfon marka telefon ile sevgililerine çıplak resimlerini atan kızlar melek mi? Babalarının asgari maaşıyla zarzor üniversite masraflarını karşıladığı kızların üniversitede erkeklerle birlikte olması normal mi? Gelmiş saçma salak konuşuyorsun. Ak parti bile günümüz Türkiyesindeki kızlardan daha çok aktır, bundan emin ol.

0|2
    0|0
    • sen öyle diyorsan öyle olsun. kim ne isterse onu anlar. kimseyle tartışma yapmakla uğraşamam. zaten herkes her zaman anlayabilecgi kadarını anlamayı seçer.

• Seni alnından öpüyorum dostum yazın için ağzına eline sağlık

• Ne demek, doğruları söylemek görevimiz :-) İlişkilerin bitiminde kızlar suçun veya hatanın erkeklerde olduğu kadar kendilerinde de olduğunu görebilseler, Türkiye'deki insanların mutluluk oranı daha çok artar. Fakat Türkiye'de kızlar kendilerini hep hatasız bir melek olarak görüyor çoğu zaman :-D Erkeklerin kızları üzdüğü kadar kızkar da erkekleri üzüyor. Ama bir kız hata yaptığında veya bir erkeği üzüp kırdığında, hata yaptığını çoğu zaman ya anlamak istemiyor ya da cidden anlayamıyor. Yani meleklerin cinsiyeti yoktur ve bazı erkekler bazı erkekler bazı kızlardan binlerce kat daha çok melek olmaya layıktırlar.

• Sitede boyle insanlarin oldugunu gormek guzel. Alayi bir kiz meme sorusu sordugunda iceri damlayan, cinsellik kategorisinde takilan, troll sorular soran, sohbet eden insanlar olarak taniyordum. Neyse ki aralarindan birkac tane de olsa cikiyo dogru duzgun. Yazinizi sonuna kadar okuduk. Cok guzel bir yazi olmus , yazan elleriniz dert gormedin, kesinlikle haklisiniz.

2|0
    0|0
  • Şu ana kadar sitede okuduğum en doğru ve anlamlı paylaşım.

2|0
    0|0
  • Memleketimde o kadar çok cahil alım var ki o kadar müslüman geçinen münafık o kadar namussuz namuslu var ki kime ne anlatabilirsin ki

Anlatsam bile kim dinleyecek?

Sorduğum sorular hep dini içerikli ama içinde bir seks kelimesi ya da benzer daha farklı bir ifade bulunan sorular kadar hatta hiç ilgi görmüyor

Ben onu bunu bilmem

Rüzgar eken fırtına biçer bugün sen başkalarının namusu ile oynarsan yarın da senin namusum ile oynarlar. tabi bu namus kavramından haberdar olan ve ilgilenenler için aksine diğerlerini A'raf 179 a havale ediyorum

0|0
    0|0
  • Saçma sapan yoruma sen karar veremezsin bir kere..

Öte taraftan herkesin aradığı şeyler saf duygular değildir benim tek aradığım şey güven ötesi zaten sıcaklık Vs hoşuma giden şeyler değil ayrıca kadınlarda erkeklerle çok güzel eğleniyor..

Eğlenmek güzeldir neden kasıntı bir hayatın içine gireyim?

0|0
    0|0
    • saçma sapan yorumlara karar verebilirim. bazıları sırf yorum olsun diye dalga geçer gibi iki kelimelik şeyler yazıyor

• Çokta dalga geçilmeyecek bişey sormamışsın ama

• Tersten düşün, ya biz kırılmış ve taşlaşmışsak da böyle davranıyorsak? O zaman ne olacak?

0|1
    0|0
    • erkekler gencken eglence olarak bakar ilişkilere. kadınlarsa tam tersi. - istisnalar vardır belki ama çoğunluk böyledir

• Genelleme yapmayın diyordun soru açıklamasında. Şimdi senin yaptığın nedir?

• genelleme yapmayını nerde dedim? paylaşımım zaten genelleme üzerinden. kadınlar ve erkekler diyorum. çoğunlugun genelde yaşadığını anlatıyorm.

• kırgın ve olanlardan bezmiş bir üye paylaşımı :) bahsettiğin şekilde yaşayanlar tam da bu şekilde hayal kırıklıkları yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Allah değer verip değer alacağımız şeklide kalbimize göre versin.

0|0
    0|0
  • Yabanci kizlar candir der gecerim

0|0
    0|0
  • Ben ne yapayım? Zamanında bulsaymış beni derim. Benim problemim mi? Zaten kız istediği zaman seks yapabiliyor bir tek erkekler yapamıyor geneleve gidiyor gitmek zorunda kalıyor.

0|0
    0|0
  • Sağlık yok seveni aradım maddi manevi harcandim her gelen biraz masumiyet biraz samimiyet ve umudumu götürdü iyi kız iyi erkeğe iyi erkek iyi kıza denk gelmez bu devirde varsa biri aşkı en saf hali ile yaşamaya hazırım

0|0
    0|0
  • isteyene sanki o degerli duyguları verıyorsunuz... erkekler dogru kadınlara hata yapar kadınlar ıse hep yanlıs erkeklerı secerler...

0|0
    0|0
    • isteyenlere vermez herkes duygularını ama genellikle kadınlar taşlaşınca siz gerçek duyguları aramaya başlamş oluyorsnz

• böyle saçma sapan çekişmeler için paylaşm yapmadm. sen boş ver üstüne alınma

• birşey cekişmiyorum seninle gercekler sadece can sıkıyor...

• Haklisin ya ilk başta deger arayan ama bulamayan erkekler ne yapacak?

0|0
    0|0
  • hayat boş yani

0|0
    0|0
  • Ben daha bakirim ama :)

0|0
    0|0
  • evet aldım üstüme fani dünyanın sevgisi fani dünyada kalsın ben almıyayım 😏

1|0
    0|0
  • Ha tamam

0|0
    0|0
  • Kadınlarda erkeğe cüzdan gözüyle bakmayı bıraksın artık

0|0
    0|0
  • Yorum yapmicaksak neden yazdın

0|0
    0|0
  • şu an beni anlatıyorsun ya 😂

0|0
    0|0
  • Kim üzdü la bu kızı

0|0
    0|0
  • Ha o tür insanlar evlenip, morona bağlıyorlar :)
    Sıkıntı yok, bırakın insanlar edep, adap ahlak çercevesinde eğlensinler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu konular karaltere gırıyor. butun kadınlar butun erkekler olayı cınsıyetcılıge gırıyor velev ki kadın olsun veya erkek olsun. karakterı duzgn degılse bayan erkek ne farkeder. cınse mı mensup bu. sacma bence.

0|0
    0|0
  • Yazına katılıyorum ama sadece erkek üzerinden değil de insan olarak ele alsak daha doğru olur. Çünkü toplum da kız erkek farketmeden böyle insanlar mevcut.

0|0
    0|0
  • aynennnnnn :)

0|0
    0|0
  • Helall sana :D Düz kontaklara en güzel böyle ifade edilirdi. Tebrikler :D

0|0
    0|0
  • bu dahil genellemeler yanlış

0|0
    0|0
Yükleniyor...