Amerika vizesi lütfen bilgisi olan buraya?

merhaba yazın hem alışveriş hem gezme hemde Miami'deki arkadaşlarımı görmek için Amerika'ya gitmek istiyorum 19 yaşındayım öğrenciyim hesabımda 5 bine yakın para var babamın 3 dairesi var bunların tapu ve hesap dökümlerini götüreceğim vede bir iş Adamı abimin hem hesap dökümünü götüreceğim hemde sponspor olarak imza atacak sizce vize verirler mi bana?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vize almak bukadar zor bişey değil sakin ol :)
    Okadar paran varsa amatör denizci evrakı al istedigin ülkeye girip cıkarsın kursları var denizci Cüzdanı cıkarman yeterli ben sahsen öyle yapıyorum dedigin kadarda varlığım yok ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Turist vizesi alabilirsin 6 aylik, cok zor olacagini sanmiyorum ama geri donecegine dair bir kanit vermen gerekir onlara. Mesela ogrenciliginin devam ettigine dair bir belge. Ya da calisiyorsan maas bordrosu gibi bir sey. Yani geri donecegine ikna olurlarsa zorlanmadan alirsin.

0|0
    0|0
  • Sen vize başvurusunu erkenden yap da sonra açıkta kalma. Ben ankaradaki amerikan konsolosluğuna gittiğimde kapıda bekleyenler arasında 1 aydır gidip geliyorum diyenler vardı.
    Erken başvurmanda fayda var ;)

0|0
    0|0
  • bilmem ben vize işlemlerini kendim yapmamıştım

0|0
    0|0
  • İlk defanı gidiyorsun

0|0
    0|0
  • Lanetler bana vermedi ama yaşım 31 ve bekarım o yüzden potansiyel göçmen gözüyle baktılar

0|0
    0|0
  • İş adamıyım 2 yatım 3 evim 2 son model arabam babam müsteşar bana bile vize çıkmadı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...