Bu nasıl bir terbiyesizliktir?

Kiralık Aşk dizisinde özel final sahnesi sebebiyle +18 sahneler gösterildi. Film olsa neyse. Filme koyarsın 18 yaş sınırını yaşı tutmayanlar sinemada izleyemez. Gerçi çoğu sinema buna dikkat etmiyor ve inernetten de izlenebiliyor. Burada da sevişme sahnesi televizyonda gösterildi. Ailesinin yanında olan bir çocuk bunu görse ne yapar? Sonra herkes bunlara özeniyor. Zinakâr bir toplum olmamzdaki en büyük etkenlerden biridir bu televizyon. Bunlara sansür koymazlar ama Kemal Sunal'ın filmlerindeki ''Eşşek oğlu eşşek'' cümlesine sansür koyarlar. Yazık.

Güncellemeler:
Özellikle 6:30'dan sonrası. Rezillik resmen.

1|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Haklisinda soylemeden edemiycem sevisme sahnesi mi demisler buna

0|0
    0|0
    • Daha genel olsun, cinsellik olsun. Adının ne olduğunun bir önemi var mı? Görüntü orada işte.

• Sevap isledin eyw😂

• Cahile laf anlatmaktansa, sözde onlar tarafından zannedilen korkaklığımı kabul ederim daha iyi.

En İyi Erkek Görüşü

• Sapık ve geri kafalı yobaz kişiler gelişmeyi cinsel özgürlük olarak algılar. Halbuki gelişmek demek bilimde, ekonomide ve kültürel konularda ilerlemek demektir. Cinsel özgürlük bir ülkeyi geliştirmez, aksine daha çok batırır. Ülkeyi geliştiren bilimde, ekonomide ve kültürel konularda ilerlemektir.

0|2
    0|0
    • Bunu anlayamıyorlar işte. Bunu savunduğumuz zaman bize yobaz ve geri kafalı diyorlar. Bu ülke bunun gibilerine layık değil.

• Bu dediklerimi kendilerini modernist sanan sapık yobazlara anlatamazsın ki, ya işlerine gelmez ya da anlamaya kafaları basmaz. Dinci yobazlarla Avrupa özentisi modern görünümlü sapık yobazların hiçbir farkı yoktur. İki taraf da rbirini eleştiriyor :-D Al birisini vur ötekisine.

Ülkeler bilümle, ekonomiyle, kğltürle ve milliyetçilikle gelişir. Cinsel özgürlüklerle veya dinsel tutuculukla değil. Bu ülke nasıl kurtarılacak bilmiyorum. Dinci yobazlar ne kadar mahvediyorsa bu ülkeyi, kendilerini modern sanan Avrupa özentisi yobazlarda o kadar mahvediyor.

• Kesinlikle.

Kızlar Ne Diyor 13

• Aşkla dolu bir sevişme olmamış ayrıcada çok abartılı birşey yok ortada bence gayet normal her dizide var böyle sahne sen aşkı memnuyu hiç izlemedin sanırım dizinin her bölümü sevişmeydi nerdeyse

0|1
    0|0
    • İzledim. Bunun adına aşk diyorlar birde. Abartılı bir şey yok da ne demek? Gayet normalmiş falan. Birde aşk dolu sevişme olsa ödül verecektik? Hadi az ötede...

• Terbiyesiz

• Tüm bunları terbiyesiz olarak girmeyen bir insan, argo kelimeyi de terbiyesizlik olarak görmemeli. Çünkü argo kelimelerin çıkış yeri de sizin o beyninizden çıkmayan ''Cinsellik'''in altında yatmaktadır geri kafalılar.

• izlemeyin ben izlemiyorum tv herkesten fazlam var eksiğim yok zamanınızı güzel değerlendirin arkadaşlar gerek yok hiç

0|0
    0|0
  • Ohaaaaa

1|0
    0|0
    • Oha yani bunda ne bulabildin çıplaklık bile yok bir öpüşme garip ne hale gelmişiz yobazlıktan

• Merak etme 12 yaş altı çocuklar soyunup sevişmez ben bir şey göremedim açıkçası

• @perfectionx sanırım sen biraz genişsin ama kusura bakma bizde o yok yobazız biz senin için +18 kavramı yok sanırım RTÜK küfürler sansürleyebiliyor buda sansür gerektiriyor seni ilgilendirmez benim düşüncelerim bunu izleyen çocuk rahatlıkla herseyi öğrenir adam karıyı parcaliyor soyuyor neyi normal ya

• çokkkkk haklısın bence

0|0
    0|0
  • Oha ln kardesim izliyor bunu şerolar

0|0
    0|0
  • Bu kadarı da fazla rtük armut mu topluyo acaba söylencek söz yok cidden yazık..

0|0
    0|0
  • Aynen cok kotu

0|0
    0|0
  • Bende bisey sandim

0|0
    0|0
  • En çokta küçücük çocukların bu saçma sapan filmlere bakmasına üzülüyorum

0|0
    0|0
  • haklısın, Ben bu diziye bakmiyorum ama bunu bilmem iyi oldu. Cox öven vardi bu diizini,

0|0
    0|0
  • Oha şok oldum ben bunlar opustukten sonra reklam çıkınca burda biter diye kapamistim televizyonu

0|0
    0|0
    • Oha yani bunda ne bulabildin çıplaklık bile yok bir öpüşme garip ne hale gelmişiz yobazlıktan

• @perfectionx opusmemisler sadece Çıplaklık gözükseydi de RTÜK bassaydi cezayı yaptıklarını açık seçik gostermesine gerek yok zaten anlasilabilmesi için

• Ne var bunda gayet normal zaten bunları bastıra bastıra ülke olarak bu halde... Haci hoca namaz mamaz kılsalar taktir edersiniz

0|2
    0|0
  • Dedilerine katiliyorun Haklısın ama adam çok manyak yaa 😛😛

0|0
    0|0
    • Adamın yakışıklı olması böyle sahnelerin çekilmesine neden olamaz. !

• Bende olur demedim zaten. Dediklerine katılıyorum dedim

• Zaten yanlış söylüyorsun demedim. Bende kendi fikrimi söyledim, sen de söylediğin gibi...

Erkekler Ne Diyor 10

• aynen dinle aram yok ama bunu dogru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Ben bir terbiyesizlik görmedim, zaten bilinen şeylerin haricinde ne var burda..
    Komiksiniz cidden.. Naptılar sizi hatun gördünmü bakma günah diyemi büyüttüler

0|0
    0|0
    • Alakası yok. Bunun gibi şeyler çocukları olumsuz etkiliyor. Sen bunları doğru buluyorsan ileride çocuklarına bunları izlettirirsin hep.

• Çocukları senin zihniyetindeki heriflere teslim etmekten çok daha iyidir. Sanada iyi geceler.

• herifte soyunmuş tabi. kasları ortada dövme ortada ha bide yakışıklı çocuk. bütün Türk kızları neden böyle erkek yok diye şikayet ediyo kendi tiperine bakmadan

0|0
    0|0
  • İnsanlık aldı başını gidiyor...

0|0
    0|0
  • Hadi ordan ya. Gören de grup yapıyorlar sancak bir de akıl vermiş asıl bilimle ilgisi olmayan bilimi inkar eden senin zihniyetin. Oha yani bunda ne bulabildin çıplaklık bile yok bir öpüşme garip ne hale gelmişiz yobazlıktan

0|0
    0|0
  • Bide aşk içerikli şarkı koymuşlar... Bu mu lan aşk

0|0
    0|0
    • Topumun beynini yıkıyorlar işte.

• @serkan121 Abazan ortaya çıktı. Sorumdan kayboll beyni geride kalmış insan evladı.

• abazan mı ahahaa osmanlı artığısın kesin, oğlancı cariyeci köleci

• kiralık aşk ayağına kızı götürüyor helal olsun

0|0
    0|0
  • izleyemeyeceğim yatma saatim geldi iyi geceleeer.

0|0
    0|0
  • Gelişemiyoruz bu güzel kardeşim yapımcılar ve yobaz her şeyi cinsellik haram din yobazlarıyla asıl içerden fuhus zinayı buna laf edenlerdir.

0|0
    0|0
    • Ben olayın dini boyunu ele almıyorum. Banane Ian başkasının günahından. Ama görgü kuralı denen bir şey var. Kız çocuğuna bunları izletirsin afiyetle o zaman Sersem !

• hatun dehşet mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...