Hiç sevgilisi olmamış biriyle evlenirmiydiniz kızlar?

24 yaşına kadar hiç sevgilisi olmamamış bu konularda tecrübesiz sevgili olurmuydunuz evlenirmiydiniz?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet, asil öyle biriyle evlenmek isterdim. kimsenin günahina girmemis biri

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benim de hiç sevgilim olmadı. böyle giderse kşrlar tarafından kandırılcaz malum namuslu kız yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hic sevgilisi olmadiysa bunda bir pokluk vardir derim yani bilemedim

0|1
    0|0
  • ben evlenmezdim neden derseniz eğer başka biriyle olmadıysa benim kıymetimi anlayamaz.
    şimdi eskisi buna çektirmiştir ayrıldıklarına göre en azından benim ii biri olduğumu anlayabilir bu sayede.

0|0
    0|0
    • ya erkek eskisini unutamamışsa kız ayrılmışsa aklı sürekli onda olur ama rol yapabilir

• unutturmaya çalışırım.. elimdn geleni yaparm

• Evlenelim mi?

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Keşke öyle birileri olsa ama bu zamanda yok yani :D

0|0
    0|0
    • ben varım :D başkaları da vardır burlarda takılmazlar fazla :D

• Ya benim nedense böyle diyen erkeklere inanasım gelmiyor bu zamanda zor çünkü :D ama o kız eli degmeyenlerden bizimde karşımiza çıkar inşallah :D

• sevgilis olmayan bir sürü erkek var. sizin gözünüzde ezik olan erkekler.

• Evlenirim

0|0
    0|0
  • Evlenirim tabi oylesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne hale geldik Allahım eskiden edepsiz insanlar saklanırdı utanırdı. Ne değişti de şimdi şerefli haysiyetli insanlar bu hallerinden utanır oldu. Bu kadar mı gözlerimiz kapandı. Ahlaki değerlerimiz ne hale gelmiş. Ortalık yerlerde çiftleşen hayvanlar utanmıyorda millet neden çarşaf giymekten utanıyor aklım almıyor.

0|2
    0|0
  • O da ilki görünce bokunu çıkarmasın da dahası sorun yok yani üstüne çok düşerse bu sefer de bunaltır

0|0
    0|0
Yükleniyor...