Anketli Soru. Erkekler ve kızlar 50 milyon dolar ödül karşılığında dışarda 5 dk aşağıdaki gibi koşuşturur muydunuz?

Anketli Soru. Erkekler ve kızlar 50 milyon dolar ödül karşılığında dışarda 5 dk aşağıdaki gibi koşuşturur muydunuz?

• Kızım ve koşuştururdumAnketli Soru.Erkekler ve kızlar 50 milyon dolar ödül karşılığında dışarda 5 dk aşağıdaki gibi koşuşturur muydunuz?
    43% (6)0% (0)19% (6)Oy Ver
  • Erkeğim ve koşuştururdumAnketli Soru.Erkekler ve kızlar 50 milyon dolar ödül karşılığında dışarda 5 dk aşağıdaki gibi koşuşturur muydunuz?
    0% (0)72% (13)41% (13)Oy Ver
  • Kızım ve koşuşturmazdımAnketli Soru.Erkekler ve kızlar 50 milyon dolar ödül karşılığında dışarda 5 dk aşağıdaki gibi koşuşturur muydunuz?
    57% (8)0% (0)25% (8)Oy Ver
  • Erkeğim ve koşuşturmazdımAnketli Soru.Erkekler ve kızlar 50 milyon dolar ödül karşılığında dışarda 5 dk aşağıdaki gibi koşuşturur muydunuz?
    0% (0)28% (5)15% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Olayın büyüklüğünü anlamanız açısından, 50 milyon dolar 100$'lık banknotlarla hesaplayacak olursanız yaklaşık olarak 1 metreküplük bir paletin yarısı kadar bir hacim kaplıyor ve ağırlığı da yarım ton geliyor. Türk lirası için bunu kabaca üçle çarpın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Koşardım. Tercihen " yiğidin malı meydanda olur " diye de bağırırdım.

0|0
    0|0
  • Amuda bile kalkarım ne diyorsun

0|0
    0|0
  • Koşuşturmazdım ben şahsen

0|0
    0|0
  • 5 milyona bile koştururdum.

0|0
    0|0
  • koştururm.

0|0
    0|0
  • Ne diye sallaya sallaya koşuyum deli miyim ben?

0|0
    0|0
  • koşmak mı? micheal jackson dansı bile yapardım

0|0
    0|0
  • Kosturmam dıyen yalan söyler abı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...