VUR azerbaycan vur sesi türkiyeden duyulsun tüm devşirmelere gelsin türkün gücünü herkes görsün?

azerbaycan 275 ermeni askerini cehenneme yollamıştır darısı türkiyedeki hainlerim başına karabağ türkün olacaktır bana katılanlar bu arada yaşasın turan?

Güncellemeler:
Devam
Hayde

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya yanlış yanlış bilgileri internetden alıp millete yaymayın. Ben azerbaycanlıyım kardeşimde o böglede savaşta şu an korkuyoruz kaç gündür savaş bölgesini çok kötü irtibata geçiyoruz ermenilerin 275 tane öldüğü falan yok aksine azerbaycanlılae esasda siviller çok ölmüş. Kardeşim ağlaya ağlaya abla ne kadar yaralımız ölümüz var köyün hastenesi dolu diyor. Ermenilerdede ölüler var ama 275 tane değil sadece 21 tane. Bir günde tek tel kurşun atmakla 275 tane adam ölürmü diyor kardeşim bir mantıkla düşün abla dedi. Bunlar hükümetin işleri halka izim vermiyor tvde doğruyu konuşsun bizim 12 den çok şehitim var ama söylemiyor medya korkuyor. Sizede sanalda yanlış bilgiler veriliyor. Keşke o it ermenilerden ölen bu kadar olsa ama öyle değil işte yalan bilgi 😞

0|0
    0|0
    • Ermeniler sayıları gizliyor bugün sadece bu 30 ermeni general ve yüksek subayın olduğu karargah patlatıldı

En İyi Erkek Görüşü

• Rusya ya da ABD karışmazsa, Azeriler işgal altındaki Dağlık Karabağ'ın önemli bir kısmını geri kurtarır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ermenilerden farklı olduğunuzu sanmanız komik

1|0
    0|0
    • Ne demek istiyon anlamadım?

• Ah ah siz bizi hiç anlamadınız hemde hiç bu bir intikam 100 yıl evvel benim atalarım katledilmiş senin tuzun kuru tabi ne anlarsîn bu işlerden milliyetçilil bir halkın varoluş mücadelesidir vahşet kan gözyaşı ölüm gibi çökeceģiz üzerlerije ölümün koynuna şehvetle gireceğiz biz kimsesen korkmayız tanrı türkü korusun ve yüceltsin (tengri biz menen)!

• Onların da ataları katledildi. Hala fark yok aranızda.

• Ya ırkçılık günah biliyorum ama şu ermeniler ve yahudiler... Çok iyi olmuş ellerine sağlık

0|0
    0|0
    • acımayın o itlere bizim atalarımızı katletmişler hamile kadınların karınlarını deşmiş çocukların derisini yüzmüşle bunlarıda bilin güçleri yetse aynısını samada yaparlae bunlar böyle insan sende hala ırkçılık günah diyosun

• Biliyorum hocalı da olanlardan dolayı bile olsa tiksinmeme yetiyor

• Haklısınn

0|0
    0|0
  • Amin darısı başımıza zafer Türk'ün olacak
    Allah Türk'ü korusunn👍🏻

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah Türk'ü korusun !

1|0
    0|0
  • Savaş çıkıyor sevinmenin alemi yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...