Annem sınır hastası ?

ilaç kullanmıyor ağzından ne gelıyosa soyluyor bana kufur edıyor orosp lafını kullanıyor anneyse annelıgını bılıcek boyle konusmamalı benımle o kım yanı sabah kalkmıyorum dıye agzından cıkan her lafı soyluyor babam kardesım ondan bıktı bende napmalımıyım onu kaidede almıyorum ama? boyle konusamaz yanı benımle

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlaçlarını aksatmasin yapacak bisey yok annendir

0|0
    0|0
    • ilaç kullanmıyor dedim ustte yazdıgım yazıyı gordunmu ?

• çok gittik ilaçlarını ihmal etme dedi etti ilaç kullanmak ıstemıyor yeter ben bu karıyı çekmek zorunda degılım senelerce

• Bakıcı tutun ona. Sen zaten okuyosun dimi?

En İyi Kız Görüşü

• Onun yiyeceklerine ondan habersiz ilaç katmaktan başka yolun yok. Ben annemden 25 sene çektim. Beni önünde dövmediği sövmediği adam kalmadı. Annemdir dedim yuttum hepsini oturdum ve şu an annem normal ben sinir hastasıyım.

0|0
    0|0
    • yıyeceklerııne nasıl hap koymalıyım ?

• tamam teşekkur ler :D

• Rica ederim. Bu süreç içerisinde lütfen annene karşı saygını yitirme. Allah yardımcın olsun.

Erkekler Ne Diyor 6

• sen kimsinki senle boyle konusamaz?

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle psikolojik destek almalı başka türlü bir çaresi yok bunun sinir hastasıysa eğer

0|0
    0|0
  • Sana bişey olsa ilk annenin canı yanar bakma öyle küfür ettiğine içten söylemiyodur sinirlenebilir sen sinirlenmiyomusun kimseye

0|0
    0|0
  • Doktora götur

0|0
    0|0
  • Haklısın dedemde öyle yapacak bişey yok üniversite okuyorsun büyük ihtimal şehir dışına çıkabilirsin en iyi çözüm bu ya da kocaya kaç :D

0|0
    0|0
    • istediğim unıversıteede okuyorum itü varken neden yurt dısına cıkıyım ? :D

• Ne biliyim nerde okuduğunu :D ben köyde okuyorum beni aldirsana oraya :)

• görmezden gelmeye çaloış suyuna gıt sevdıgı şeylerı yap gazozuna caktırmadan ilaç kat

0|0
    0|0
    • uyanık nasıl katıcam ilacı :D

• Bak en ıyısı aileni bir araya topla konus bır uzlaşmaya varın annen belkı ben delı degılım ws ılac kullanmam dıyor ona ılac kullanmanın kotu bısey olmadıgını ogretın normal bişey oldugunu goster bu kendı ıradesınde olmadıgını ama bu sorunu cozersenız oda sızde rahatlıcagınızı ve gızlı vıdeosunu cekıp kızdıgı vs zamanlarda ona sonra ızletın utanıcaktır ve nasıl oldugunun farkına varıcaktır

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun evladi olduğun ne kadar aşikar :D

0|0
    0|0
  • anlıyorum seni o annenin pisikolojik sorunları var bence ailenizde sorun yaşanıyorsa bundan dolayı pisikolojisi mozulmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun canım benim

0|0
    0|0
Yükleniyor...