Oğlunuz veya kızınız sosyal paylaşım sitelerinde islamofobik ve Atatürk karşıtı paylaşımlar yapsa ne tepki verirsiniz?

Oğlunuz veya kızınız sosyal paylaşım sitelerinde islamofobik ve Atatürk karşıtı paylaşımlar yapsa ne tepki verirsiniz? Sosyal paylaşım sitelerinde Ateizm propagandası yapsa ne tepki verirsiniz?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak yorumları okudum. Nasıl bir zihniyete sahip bu insanlar anlayamıyorum. yani ne içiyolarsa söylesinler bizde içelim. Ya da boşverin içmeyelim.. Dini bilmemde Atatürke karşı gelemez ne demek ya? Atatürk kim ya kim. Onu Yaradan da bir seni Yaradan da bir neyin derdindesin neyin kafasını yaşıyosun. Allaha karşı gelebilir ama Atatürke asla mantığı çıkıyor. Yanıcaksın diger tarafta haberin yok ya. Atan o vakit gelir kurtarır seni bekle... Pardon nasıl gelsin ki cehennemin başını Firevundan sonra kendisi çeker. ALLAH bilir tabii ama şunu bilir şunu derim; İSLAMA EL UZATAN, CAMİLERİ KAPATAN BİR ADAMI SEVMEK VE SAYMAK ZORUNDA DEĞİLİM. ÇOCUKLARIMDA AYNI ŞEKİLDE.. SELAMETLE

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ''Ver ulan arabanın anahtarını, kredi kartlarını da ver'' derdim..

''Alt tarafı benim şeyimden çıkmış bir adamsın, nihilistliğin kime ulan!!'' diye de fırça kayarım..

1|0
    0|0
  • Turkiyede bunu yapıyorsa yapmamasını söylerim. Yurt disindaysak desteklerim. Ama fazla abartmasin.

0|0
    0|0
  • atatürk karşıtı yapar zaten de islamofobik yapmaz inşallah :D

0|0
    0|0
  • Hem ateist hem Ataturk dusmani duble yapmis , Dogruyu ogretene kadar doverim :s

0|0
    0|0
  • Koyarım öyle evlada

0|1
    0|0
  • Konuşurum

0|0
    0|0
  • Ona doğruyu öğretmeye çalışırım ama zorlamam aksi halde benim görmediğim yerde devam eder

0|0
    0|0
  • kırbaçlardım tabi önce atın arkasına bağlar sürüklerdim keratayı

0|1
    0|0
  • o zaman iyi eğtememişim psikolağa götürürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İslam din Vs. Göreceli kavramdır... Fakat Atatürk hakkında tek bir saygısızlık yapamaz benim çocuğum öyle biri olamaz imkansız. Yine büyük konuşmayımda umarım öyle bir şeyle karşılaşmam

0|0
    0|0
  • Olabilir fakat propaganda yapmak gereksiz. Konuşurum. Sorgularım onu. Anlamaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Özgür düşüncesi fakat ben çocuğuma bir düşünce özgürlüğü fikrini aşıladıysam Atatürk ün verdiğini de saygı duyulması gerektiğini de öğretirim asla böyle birşey paylaşamaz...

0|0
    0|0
  • Öyle bir evlat yetiştirmem mümkün değil. Olsaydı ben yetiştirmiş olmazdım. En azından tarih kitaplarımı okutur anlatır öyle bırakırdım. Önemli olan benim evladım değil vatanımın evladı olması. Benim için annem feda olsun değil vatan feda olsun demeli. Atatürk bu vatanın nir parçası. Osmanlı bir parçası. İslam bu topraklarda var olan Osmanlı'nın dini şu an ülke geneli laik bir sistem
    Olsa da islamdan yana iken bilmeden bir şey yapmasına izin vermem. Vermek demek vatan hayini olmak demektir.

0|0
    0|0
  • Çocuğum sosyal medya kullanma yaşına gelene kadar neyin doğru neyin yanlış olduğunu öğretememişsem hata bende. İnşallah ilerde en düzgün şekilde yetişmesini sağlarım.

0|0
    0|0
  • Oglum daha kucuk cok sukur ama buyuyunce kızarım dogrusu. İstedigi gorusu savunmakta ozgur ama net ortami uygun degil.

0|0
    0|0
  • Kızım da olsa herkesin düşüncesine saygı duyarım kimse inanıp bizim sevdiklerimizi sevmek zorunda değil ama ateizm olduğu için oturur karşıma düzgün bir şekilde konusurdum

0|0
    0|0
  • Camdan asagi atarim

0|0
    0|0
  • Hiç birşey.

0|0
    0|0
  • onunla konuşurum.. kendi din bilgim yetmezse bir din hocasından yardım alırım

0|0
    0|0
  • Döverim

0|0
    0|0
  • islamı sevip sevmemesi o kadar değil ama ataturku sevmeli. onun Şu an özgür yasamının nedenı bu. egitidim sohbet ederdim sürekli anlatırdım önemını

0|0
    0|0
  • Sonu cok agir olur onun icin

0|0
    0|0
  • bende aynı goruste oldugum ııcn bısey demem

0|2
    0|0
Yükleniyor...