Kapat

Facebook sorunu yardımcı olur musunuz lütfeen?

Selam arkadaşlar birisi benim adıma hesap açmış faceden ve benim resimlerimi atıyor ben kapalı biriyim. bu konudan çok rahatsız oluyorum. bana o hesabı nasıl patlata bileceğimi söylermisiniz lütfen gerçekten benim için çok önemli bu konu.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım o hesabı alman o hesaptaki adın senin adınla eş olması lazım bu kesin sonuç verir öyle degil ise isim senin adınla aynı degilse arkadaşlarına söylemen lazım bu facebook hesabı sahtedir şikayet edin gibi elinden geldigi kadar çok kişi atsın yine sonuç olmaz dersen bir karakola gidip. O hesabı şikayette bulunabilirsin o zaman bilişim suçundan o fake hesabın ceza yemesi muhtemel

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iletişimde e postası varsa e postasını yaz daha sonra şifremi unuttum de e posta gönderiyor g mailegirmek için e posta şifremi unuttum sonra farklı bir e postaya kod gönderecek o kodla diğer e postaya şifre alıp e postaya giriş yapıp face şifresini değiştirip faceye giriş yapıp hesabı kaldırabilirsin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Belli ki fotoğraflarınız elinde. Büyük olasılıkla sizi tanıyan birisidir. Siz hesabı ele geçirsenizde sizin adınıza tekrar hesap açıp paylaşımda bulunabilir. Polise gidip şikayetçi olun. Hem kim olduğunu öğrenirsiniz hem de tekrar hesap açabilmesinin önüne geçmiş olursunuz. Tek başınıza müdahale etmeye çalışmanızı tavsiye etmem bu hiç iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • El bombası at.

0|0
    0|0
  • Hesabı patlatma facebook yardım merkezinden profili şikayet et. Tabi bunun için o kişinin sen olduğunu bir şekilde yardım merkezine ispat etmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • O hesabı 6 yıl önce falan kuzenim benim adıma açmış benim haberim yoktu sonra resmimi falan atmış bende bugüm facede dolaşırken gordum ve şok oldum kuzenimlede şu anda konuşmuyoruz zaten onada soramam

• piknik tüpüyle

0|0
    0|0
  • Hakimsin bakıyorum patlatmalara

0|0
    0|0
  • dava aç tazminat davası :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Güncelle