Belirli Vakitlerde Namaz Farz Kılındığı Halde Neden Kılmıyorsun?

24 saatin 1 saatini Rabbin için ayıramıyor musun;

http://www.sunnetullah.com/?pnum=1667&pt=Namaz+Farz+K%C4%B1l%C4%B1nd%C4%B1

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Esselamün Aleyküm kardesim. Bu Tür İslam sorularını Bu Tür sitelerde paylasmamanızı öneriyorum. Ha birisi cıkar agza alınmayacak sözler eder hic bir ise yaramaz. Milleti dogru yola iteyim derken, islamı alcaltacak cümleler sarfedilebilir (Hasa). Cünki Her Milletten insan Bu sitede bulunuyor ve her Kültürden. Birine anlatabilirsin amma velakin Digeri ile vasa cıkamazsın. Bilirsinki Cahil'le ugrasmak zordur. Selametle

Not. Yanlıs anlasılmak istemem. Yargılamakda haddim degildir. Ama Görünen Köyede Kulavuz gerekmez.

1|1
    0|0
    • Aleykumselam kardeşim ben pire için yorgan yakmam ya da bir evi inşa etmek için bir mahalleyi yikmam üç beş tane densiz ve kendini bilmez yüzünden ne haktan ne hakkı anlatmaktan vazgecerim

• Olur bir daha yorum yspmam

• Anlayısın icin tesekkürler.

• Başımıza Peygamber kesildiniz bunların hepsi sevap kazanıp cenneti garantilemek için yoksa kimse kimseyi düşünmez

0|0
    0|0
    • Cevap vermeyecem. Çünkü cevabıma vereceğin cevap özürn kabahatinden daha büyük oalcak misali

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...