Toplum içerisinde sigara içenlere söyleyecek bişeyleriniz var mı?

sizin yoksa benim var: duyanlar duymayanlara iletsin: sokak ortasında iki insanın çıplak sevişmesi ne kadar rahatsız edici olursa, ya da açık havada bile olsa toplum içerisinde osurmak ne kadar yanlışsa, aynı şekilde açık havada bile olsa insanların çoğunlukla bulunduğu alanlarda yani toplum içinde sigara içmenin aynı derece rahatsız edici ve yanlış olduğunu anlayacak kadar çalışamıyorsa o beyinleriniz, o zaman aldırın da boşa ağırlık yapmasn size. herkes istedigi her haltı yemekte özgürdür. ama nasıl ki zina dedign şeyi sokak ortasında yapıp mide mulandırmaman gerektiğini biliyorsan, ya da dedigm gibi osurmak da aynı şekilde,, o kanilazyondan farksız kokan sigaralarınıza açık havada bile olsa başkalarını maruz bırakma hakkınız yok. illa içecekseniz, sevişmek ya da osurmak gibi onu da sadece sizin var oldugunuz alanlara bırakmalısınz. bana kalırsa kafanızı tuvaletin delğini sokup içerseniz zaten ikisi de aynı bok oldugu için daha iyi yaparsnz, olmadı biraz daha geniş kendi özel alanlarınıza bırakın da toplum içersinde içip ananza babanıza bol bol küfürler yedirtmeyn.

Güncellemeler:
başkalarını rahatsız ettiğiniz gerçeğinin dile getirilmesi bile sizi rahatsız ederken, bir de başkalarını rahatsız etme özgürlüğü istemeniz,, ne derece saygıyı hakkettiğinizi gösteriyor zaten.

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sigaradan nefret eden birisi olarak sigara içenlerin saygılı olmasını istiyorum. Bizler sizin pis dumanınızı teneffüs etmek zorunda değiliz.

1|0
    0|0
    • bence onların yaptığı başkalarının haklarına girmektir. net bir şekilde insanlara rahatsızlık veriyorsan ve insanlara rahatsızlık verme özgürlüğü istiyorsan, tam bir pisliksindir.

• İnsanı bırak da kimsenin hiç bir canlıya eziyet etme hakkı yoktur. Bu bizler için tam bir eziyet oluyor.

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ediyorum sigara icenlerden

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben insanlara laf söylerim, toplum içinde sigara içenleri insandan saymıyorum.

2|0
    0|0
  • Yine sevişmeye bağladı ya :D tabiki şaka çok haklısın bir kere sigarayı hiç almadım ama tadı yok kokusu bok berbat nasil bağımlılık yapîyor anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Burdan söyleme sokakta gel yüzümüze söyle.

1|0
    0|0
    • Senle konuşulmaz ki baksana hemen hakaret ediyorsun. Yazık...

• Yine tekrar ettiğim gibi senin gibi ağzı bozuk insanlar anca burdan söyler.

*insan zamir anlamındadır

• asfs biz insan deglz çünkü kötü kelimeler kullanıyoruz. ama düşüncesiz geri zekalılar yığını olarak başkalarını fiziksel olarak rahatsız eden siz hayvanatlar insan oluyor. enteresanmış.

• Bu bence kisisel bir ozgurluk bunu kisitlamak cok yanlis. Tabi ben inadina gelip dibinden icenlerden bahsetmiyorum. Ama bir insan yolda giderken sigara iciyosa bence ona kimse karisamaz kisisel kisitlama olur. Bukadar sinirlenme bence 😅

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Üzerinde sigara söndürmüşler belliki.

0|0
    0|0
  • Ovv ne olmuş la burda.
    Ortalık fena karışmış.

0|0
    0|0
  • Herkes özgürdür ve burası özgür bir ülke

0|0
    0|0
  • İçmesinler

0|0
    0|0
  • Biz bu zıkkımı nerede içeceğiz? İşyerinde yasak evde içmiyorum dışarıda açık havada ayıp?

0|0
    0|0
    • evde içeceksin. evde içemiyorsan hele dışardakı insanları daha fazla rahatsız ettigni bil. evindeki yakının dayanamıyorsa,,

• ben hasta olursam evladın da hasta olsun

0|0
    0|0
  • ateş lazımsa bende var :D

0|0
    0|0
  • içmeyin kardeşim

0|0
    0|0
  • Fena kızmış

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Kendilerini zehirledikleri gibi bizide zehirlemesin bilmem ne çocukları

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılıyorum.
    O iğrenç kokuya katlanmak zorunda değilim, o koku saçlarıma sindiği için her gün duş almak zorunda da değilim.
    Sigara kullananlara özel bürolar filan açılsa keşke sokak başına, herkes kendi dumanında boğulsun!

1|0
    0|0
  • benim söyleyeceklerim var. Bunun diğer dünyasıda var benim içime zehir giriyorsa hakkımı helal etmiyorum. Ne kadar içmeyin desemde sana falan diyorlar

1|0
    0|0
    • içmek istedikleri kadar içsinler. ama başkalarını rahatsız etmeye hakları yok. o zaman işid den pkkdan farkları kalmıyor zaten

• Abartiyorsun bence.
    Sen icme ve icenlerle muhattab olma o zman bu kadar basit

0|0
    0|0
    • içenlerle muhattab olacam ben illa o yüzden içmeyin demiyorum ki. ben dışarda herkesin kullanım alanlarında içenlerden bahsediyorm. açık hava örnegin otobüs durağı sigara içilme yeri değildir. çünkü orası açık havada olsa başkaları da var. bunu anlmanız nasıl bu kadar zor

• Ben sigara icmiyorum ama dedigim gibi abartiyorsun , senin dibinde degilse cok rahatsiz etmez ki ben bronsit hastasiyim dibimde olmadigi surece sıkntı olmuyor haa ben illam milletin dibine dibine sokulcam diyorsan katlanacaksin.

• Çok konuşmuşsun da boş konuşmuşsun. Hemde "HADDİNDEN" fazla boş.

0|1
    0|0
    • tamam rengini belli ettign için sagol

• Hakettiğin cümleyi kurmakta çekinmem. Ama seninle daha fazla muhattap olamayacağım. Midemi bulandırdın.

• sen dua et ben o belden aşağı vurmana karşlık vermedim. sen şimdiye kadar sarfettgm yorumların alasını hakkediyorsn yoksa.

Yükleniyor...