Kızlar, Kapanma kararını nasıl aldınız?

Sadece kapalı üyeler cevap verirse memnun olurum :) Bir de bu eşarp ya da şal bağlama stillerinin anlamları var mı?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• ben 9 ay oldu kapandgım cok sukur cok memnunum ben yakın tanıgımla konusyodum kapanma konusunu aslnda ıstydum okulun bıtmesnı bekledm ve burgun dusundum ertesı gun kıyafetmı aldım kapandım ama dınımze uygun olarak kapanmya ozen gosteryryum pardesu gıyryum cıddı konustgm var evllk yolunda nasıp olursa oda destek oluyo ve dınımze uygun gıyınmemı ozen gostetrty ama modern kapalıya karsyım makaj dar kıyafet falan bence dogru degıl

0|0
    0|0
    • peki ilk kapandığında zorlandığın bir şeyler oldu mu?

• tabı oldu nasıl gıyncegmı darmı bol olup olmagdndan kararszdım cogu tepkılerım cok yakısmıs dedıler ama sana tavsıyem bana yakıscakmı dıye demeden önce Allah ıstedgı ıcın kapan rabbım yardımcı oluyo emın ol yazda acıkların sıcakladıgı kadar sıcaklamıcaksn sıkılmıcaksın rabbım ınsallah nasıp eder sanada en ufak bısey soylıym acık saclar ahıette 80 yıl cezası vardır ve seytan derkı acık gezen benım karımdır dıye

Kızlar Ne Diyor 12

• Saçım uzamıyor diye şikayet ediyordum sonra annem bana kızmaya başladı söyleniyorum diye. Ne yapsam diye düşünüyordum. Nasip oldu ki sınıftaki kızlarda kapanmaya başladı ve beraber kapanmış olduk. Saç derdi de ortadan kalktı :)

Ayrıca çevre çok güzel karşılıyor. Aferin böyle daha iyi olmuş diye :)

0|0
    0|0
  • bir anda :)

0|0
    0|0
  • Bir anda oldu. Kapanıp dışarı annemin yanına gitmiştin. Öyke süregeldi. Başörtüsü stillerininde bir anlamı yok.

0|0
    0|0
    • tepkiler nasıl oldu peki? zorlandığın bir şey oldu mu?

• Tam oturmadan yaptığım şekiller çok saçma oldu :D Şu an gülüyorum halime yani. Tepki annem sevindi tabi :D Akrabalar falan bir acayip zaten neyse :D

• 1|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri istiyordum. Sonunda kapandım bende bilemedim nasıl oldu 😄

0|0
    0|0
  • kapali degilim ama tebrik ederim knks

0|0
    0|0
  • Daha o karari alamadim ben.

0|0
    0|0
  • kuzenim kapandı yeni bir anda oldu o his içine gelince kapancaksın demişti :)

0|1
    0|0
  • Anlamı yok aşırı topuz yapma saçını kötü durmasın bir anlamı yok. Kapanmaya kendim karar verdim 1 yıl kadar istedim sonra 1 ay boyunca çok ciddi düşündüm araştırdım öğrendim

0|0
    0|0
  • bir sohbet videosu izledim inanılmaz etkilendim sonrası zaten malum

0|0
    0|0
  • yaşlı bır erkek tarafından tacıze ugradıgım gun kapandım :))

0|0
    0|0
  • Ailem istedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...