Arkadaslar cok ciddi bir konu. Babam annemi aldatıyor?

arkadaslar merhaba dun ben bir soru sormuştum size o soruyla ilgili bir sey gene sorunun linki burda; http://www.kizlarsoruyor.com/toplum-sosyal-iliskiler/q4901971-arkadaslar-cok-ciddi-bir-konu-allah-rizasi-icin-akil-verin-babamin

Sorun şu babamın annemi aldattığını ögrendim ve aklıma şöyle bir fikir geldi acaba sahte bir hesap açıp babamı eklesem. bu hesapta da guzel kadın resimleri felan olsa? babamı bir yere çağırsam sonra felan diye düşündüm ama oralarda emin değilim babama bir seyler yapmak istiyorum lütfen akil verin mantıklı düşünemiyorum. acaba babamı bir yere çağırıp pesinden gitsem mi yoksa anneme söyleyip babamın çevirdiği haltları mi anlatsam ya da baska bir seyler mi lütfen akil verin cok ciddi bir konu

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya baban sana asılıp kotu şeyler yazarsa?

0|0
    0|0
    • buyuk ihtimal oyle bir seyler olacak

• Kaldıramazsın bunu

En İyi Kız Görüşü

• Bence sabret

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce babanla konuş derim aşık falan oldum mutsuzum yapamıyorum gibi şeyler derse annenle de konuş anlaşıp bosansınlar ama yok öyle sadece geçici bir çapkınlıksa hiç görüşmemis etmemisse pişman da olursa aranızda kapatın gitsin yılmayın yuvayı.

0|0
    0|0
    • annemle babamın boşanmasını isterim fakat boşanırlarsa ekonomik acıdan fazla bir yardım yapmaz yeni bir kadın bulur zaten hemen babam da salak bir insan olduğu icin. ben mesleğimi elime alsam oyle boşansalar tamam derdim ama boyle olmaz annem de zor durumda kalır

• Nafaka alırsınız varsa mal mülk ikiye bölünür ama yoksa dediğin gibi kendi haline bırakırsınız ne yaparsa yapsın işini eline alana kadar

• bendede vardı aynı problem. Birkaç ay önce evden kovdum babamı. Babanın pisliğini ortaya çıkarmak mı istiyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım bizimkiler de geçen yıl boşandılar aldatma yüzünden. Bence babanla olgun bir şekilde konuş evliliği sürdürmeyi istemiyorsa sonlandırmak herkes için en iyisi oluyor

0|0
    0|0
    • babamla konuşacak cesaretim de yok sanmıyorum. babam zaten laftan anlamaz bir insan ve babamdan çekiniyorum.

• boşanmalarını isterim ama su an degil. su an boşanırlarsa ekonomik acıdan zor duruma düşer annem. ve cok üzülür zaten babasını yeni kaybetti annem.

• O halde bu yönde konuşman gerek babanla pasif kalarak dışarıdan izleyerek bir sonuca varamazsın

• anlat...

0|0
    0|0
Yükleniyor...