Söz konusu namus :( ?

bu konu hakkında çok zor durumda kalıp büyük sıkıntı içine giren oldu mu? ucu ölüme kadar dayanan herkes öğrendi korkusuyla yaşayan? sonucunda kurtulup oh sıkıntıdan kurtuldum diyen oldu mu?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Biri ile ``hata´´ yapıp birlikte olunur sonra bu duyulur etrafa yayılır kızımızda intihara karar verir. Böyle bir senaryo mu geldi başına?

0|0
    0|0
    • hayır. hatam daha farklı anlatamıyorum bile. ama sizin yorumunuz gibi bir şey yok

• Dua dan başka Allaha sığınmaktan başka çare yok.

• en fazlasıyla tek yapabildiğim şey o zaten

En İyi Kız Görüşü

• Oldu tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nasil bir olay yasiyirsun ki

0|0
    0|0
  • Namus ve ahlak yapısı yöreden yöreye farklılık gösteren bir konudur. Mesela bizde içki içen açık giyinen geçmişi erkeklerle dolu kıza iyi gözle bakmazlar. Namusa leke geldiyse öldürürler ama şimdi kimse elini kana bulamıyor kapının önüne koyuyorlar. Bu tip şeyler yöreden yöreye fark ediyor.

0|0
    0|0
  • Hee ona buna verin sonra dert yanin

0|0
    0|0
  • Namus bacak arasında mı :/

0|0
    0|0
    • hayır değil. bazen keşke öyle olsaydıda en azından kendi ayıbımı ben bilirdim susar otururdum diyorum.

• rahmetli çok sıkıntılar çekmişti

0|0
    0|0
  • kendi düşen ağlamaz der geçerim

0|0
    0|0
  • Namus meselesi cinayetle biter

0|0
    0|0
  • Namus kelimesi literatürden kalksa Türkiye mutlu bir ülke olurdu.

0|0
    0|0
    • Bence Öyle olursa kim kiminle belli olmaz tam bir genel ev olurdu memleket.
      Tabi cinayet aşırıya kaçmak olarak değerlendirilebilir fakat iffetsiz bir insan tek mahremini kaybediyor ise sizce de insanlıktan uzaklaşmış olmuyor mu?

• Giden gider arkasindan bir su dökün

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • bos isler

0|0
    0|0
  • sorunda verdiğin bilgiler ve soruna yapılan yorumlara verdiğin detaylara bakılırsa bizim NAMUS dediğimiz namus gibi son raddeye gelmiş bir şey yaşamıyorsun ve hislerim şunu söylüyor ki ; aslında pire olan bir şeyi sen deve yapıyorsun :)

0|0
    0|0
    • ya keşke senin dediğin gibi olsa. pire ne kalır ki yanında

• üstü kapalı bir şekilde anlatsan yorumlicam da bilgi yetersiz bişe diyemiyorum , bu gibi durumlarda fazla büyütüldüğünü gördüğüm oldu. örneğin burda öpüştüğünü ilişkiye girmiş gibi anlatıp o şekilde korkan kızlar gördüm :D

• yorumları dikkatli okursanız anlarsınız.

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu toplum baskısı yüzünden bu tür örnekleri çevrede görmek mümkün

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...