Zara ya da diger luks markalarin satis danismanligi kasiyer gibi pozisyonlar icin maaslariyla ilgili bilginiz var mi?

evet Arkadaslar, ben Zarada full time calisan bir satis danismaninin 2500 maas aldigini duymustum, siz ne dusunuyorsunuz? bilginiz var mi Zara veya Burberry Beymen armani gibi luks markalarla ilgili?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yukselme sansin var. Benim amcamin oglu. 1500 lira depo gorevlisi olarak basladi. 2500 lira satis elemani oldu Şu an magaza muduru 4 bin lira maasi var. Ama ingilizce lazim biraz

0|0
    0|0
    • Zarada mi?

• evet sonra sonra ögreniliyor ama zara insanı cok yoruyor

• @bodrom yorar ama Türkiye şartlarina gore iyi bir yer

En İyi Kız Görüşü

• 1000 lira

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• zara part time : 1700
    zara full time : 2500
    bershka-pullnbear-stradivarious full- 2000
    mango full-2000
    topshop full-1800

0|0
    0|0
    • zarada satis danismanligi icin bile advanced ingilizce isteniyor degilmi? :(

• bende ingilizce işletme bitirdim bence hiç tekstl işlerine girişme , çok zor. Dogru çok maaş var ama tatilin yok surekli iştesin cok yorucu başka alanda ilerle gitsin ya da tekstil firmalarinin ofis kısımlarına basvur oralar haftasonu tatil ve 9-6

• benim magazalik alanina cok ilgim var diye bu alanda ise baslamak istiyorum ama cok kararsizim ya bilmiyorum :( arkadaslarim diyor daha guzel bir is bul magazaciligi da sadece hobi olarak yap diyorlar

• burberry de arkadasım calısıyor iyi para alıyor zilli net maasını söylemıyor ama bunlar guzellık bakım parasıda alıyor ayrıyetten :))

0|0
    0|0
    • luks markalara ise girmek icin hangi ozellikler lazim acaba? kac aydir ariyorm ama bir tane bile bulamiyorum luks markalarla ilgili

• hımm kolay degıl ornek burberry sayılı magaza var tecrube karakter kısılık ve tipe bakıyorlar insanlar ıle bırbır ıletışımın musterı onlarda onemlı bır urun 500 tl den baslıyor baslngıcı hıc bırı en yuksekten yapmadı yavas yavas olur bunlar ugrasma bı anda en tepeye cıkamazsın 1 kademe altına gır once

• zara cidden de çok iyi para veriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...