Suç bende mi lütfenn yardımcı olun?

Bir özel sektorde sekreter olarak çalışılıyorum. Genellikle işe giderken diz üstü kalem etek ve tul corap giyiyorum. Topuklu ayakkabi giymek de farz oluyor. Asansör deyken patronumun ve çalışanların gözlerinin uzerimde oldugunu hissediyorum hatta geçen gun patronum bana bir teklifte bulundu.. kimseye avans vermedigi halde ilişki karşılığında bana avans vermek istedi... Ne yapıcam bilmiyorum. Ben esinden ayrılan bir bayan olarak hayata karsi dik durmalı ve cocuguma iyi bir hayat sağlamaliyim. Bu yuzden isimden de ayrilamam. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

0|2
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cok binbor gece dizisini izlemissin☺☺

0|0
    0|0
    • Insan gibi sorduk. Bu cok ciddi bir konu... yardımcı olmayacaksan alay etme bari.

En İyi Kız Görüşü

• niye sende oluyormuş suç. Bir an için cinsiyetleri unutun va herkese sadece insan olarak bakın. bir insan olarak o ne isterse giyiyorsa sen de giyebilirsin, o kendini nasıl güzel - iyi hissediyorsa tarzına göre sen de kendini iyi hissettiğin tarzı benimseyebilirsin, o nasıl gece yarısı geziyorsa sen de gezebilirsin vs vs vs.. Bu tamamen erk zihniyetin ürünü. Güçlü bir kadın ol. Sana bu muameleyi yapan herhangi bir insan bunun bedelini ödemeli çünkü onun böyle bir şey yapmaya hakkı yok. Yani ortada senin ayıbın yok herkese o namussuz adamın ne olduğunu anlat. ve unutma dekolte de giyeriz gece yarısı da gezeriz kariyer de yaparız çocuk da yapmayız ONLARA NE ! bu bizim hayatımız çevremizdeki azgın sapıklar tahrik olmasın diye kendi hayatımızdan ödün verecek değiliz. bu sapıklara göre belirleyeceğimiz bir düzen değil. !!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayanlar bu konuda genelde çok rahatsız ediliyor , ben insanlar yoğun diyalog halinde olduğum için çok rastlıyorum bu duruma sizlik bir durum değil ayrıca böyle şerefsizlerin yüzünden çalışmak zorunda kalan bir çok bayan işini bırakmak zorunda kalıyor

0|0
    0|0
  • Makyaj yapma tesettüre gir

0|0
    0|0
  • Patronuna işinde çalışmaya mecbur olduğunu belli edersen seni daha çok sıkıştırır kabul edersen daha fazlasını isteyecek giyim tarzını değiştir bence

0|0
    0|0
  • Reddeder işine bakarsın. bir yandanda iş ararsın uygun başka bir yer bulunca basar çıkarsın

0|0
    0|0
  • senden ilişki istediği taktirde avans verse kabul ettıgın taktirde bir daha isteyecek sonra bir daha bir daha bir kere hayır dersen bunu koz olarak sana karşı kullanabılır. İşte bunlarda erkek oluyor

0|0
    0|0
  • Yeni bir is ararken orada ciddi tavrindan hic taviz verme

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kumas pantolon ve uzerine sifon gomlekler giyebilirsin hem daha kapalı hemde daha kaliteli duracağına eminim tabi makyajinin dozuna da dikkat etmelisin herşey senin elinde dikkat cekmek istemiyorsan cekmezsin. Şimdi buraya yok dik duracam yoj cocuklarima iyi bir gelecek sağlayacam gibi ajitasyon yapma. Kurban olduğum Allah'im sen akil fikir ihsan eyle.

0|1
    0|0
  • Bence kabul ederek tehlikeye girme hayır de az diz altı giy o eteği ya da etek şart mı pantolonda gayet iyi duruyo sekreterlere

0|0
    0|0
  • :D yine böylee hikayeler :D

0|0
    0|0
  • O işten ayrıl başka iş yok mu

0|0
    0|0
  • makiaj sürme

0|0
    0|0
  • Evet sende

0|0
    0|0
  • giyinişin onları tahriş etmiş

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...